Michael Page
Data aktualizacji: 2019-10-04
Lider Księgowości (M/F)
Nr ref. 33174_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Wrocław33174_MP_PL

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w Polsce otwiera nowe centrum dystrybucyjne.
Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość tworzenia procedur oraz zespołu od początku;
  • Codzienna praca z językiem angielskim.
Opis stanowiska
  • Bliska współpraca z Dyrektorem Finansowym Grupy;
  • Pełnienie roli partnera biznesowego dla dyrektora generalnego od strony finansów przedsiębiorstwa;
  • Pełna odpowiedzialność za prowadzenie księgowości;
  • Przygotowywanie okresowych raportów oraz analiz na potrzeby wewnętrzne Grupy;
  • Usprawnianie systemów wewnętrznych oraz procesu raportowania;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych;
  • Budowanie wiarygodności oraz silnych relacji z dostawcami zewnętrznymi firmy.
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie oraz wiedza z zakresu księgowości;
  • Doświadczenie jako samodzielna lub główna księgowa w międzynarodowej firmie;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze analiz i/lub kontrolingu;
  • Znajomość systemów klasy ERP;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Płynna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w biznesie z obszaru e-commerce;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość oraz elastyczność;
  • Doświadczenie w szybko rosnącej spółce będzie znacząca przewagą.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista