EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-05-23
Łódź, łódzkie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Starszy Konsultant ds. VAT Warszawa
EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. W Polsce zatrudniamy ponad 2500 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

W EY masz szansę dołączyć do grona świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Czeka Cię praca nad różnorodnymi projektami, także w środowisku międzynarodowym. Nasi pracownicy mają stały dostęp do atrakcyjnych szkoleń i światowych zasobów wiedzy firmy. Zasady promocji i rozwój zawodowy opieramy na obiektywnej ocenie pracownika. Liczy się wiedza, umiejętności, pomysłowość i skuteczność działania oraz zdolność pracy w zespole. U nas uczysz się szybciej, bo zdobywasz doświadczenie w różnych dziedzinach i pracujesz z najlepszymi. Dołącz do nas i zacznij od poważnych wyzwań.

W związku z rozwojem naszego Działu podatkowego w ramach Centrum podatkowego EMEIA poszukujemy starszego konsultanta w zakresie podatków pośrednich / VAT do naszego biura w Warszawie lub w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja przygotowanych deklaracji VAT
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów merytorycznych i technicznych
  • Udział w rozwijaniu, implementowaniu procesów dla nowych klientów
  • Udział w przejmowaniu procesów od klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, podatków, rachunkowości
  • Minimum 4 lat doświadczenia zawodowego w zakresie podatku VAT
  • Znajomości regulacji polskich i międzynarodowych w zakresie podatków pośrednich
  • Biegłej znajomości j. angielskiego i j. polskiego. Każdy dodatkowy europejski język będzie atutem
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania
  • Zdolność do pracy niezależnej / samodzielnej
  • Innowacyjności i ukierunkowania na rozwiązanie problemów
  • Umiejętności pracy w zespole z silnymi umiejętnościami komunikacyjnymi

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.