Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-05-24
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2019-05-24
EY (dawniej Ernst & Young)
Seniorka/Senior - CIT/VAT - Tax Compliance
Seniorka/Senior - CIT/VAT - Tax Compliance
Prawidłowe wypełnianie wymogów sprawozdawczości podatkowej jest obecnie jednym z podstawowych wyzwań stojących przed działami rachunkowo-podatkowymi przedsiębiorstw. Konieczne jest nie tylko zapewnienie zgodności z przepisami prawa, ale również osiągnięcie tego celu w sposób efektywny i ograniczający związane z tym koszty.
 
Przejrzystość  i łatwy dostęp do informacji to kluczowe kwestie dla osób nadzorujących funkcję podatkową przedsiębiorstwa. Nasz zespół ekspertów z międzynarodowym doświadczeniem zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie monitoringu sprawozdawczości podatkowej,  wsparte wyspecjalizowanymi narzędziami informatycznymi.
 

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

 
Misja naszego Zespołu brzmi: „Całościowo wspieramy klientów w podatkach: rozpoznajemy potrzeby, rekomendujemy i wdrażamy rozwiązania”.
 
Oznacza to, że zdejmujemy z naszych klientów ciężar samodzielnego rozliczania podatków. W naszej pracy kierujemy się wysokimi standardami jakości doradztwa, zaangażowania w pracę, komunikacji oraz pracy zespołowej.

Zależy nam na najwyższej jakości usług, które świadczymy dla naszych klientów, a więc szukamy kandydatów z potencjałem, którzy:

  • mają innowacyjne podejście do zadań oraz pasję do rozwiązywania problemów biznesowych,
  • czerpią satysfakcję z pracy dla klienta i łatwo nawiązują kontakty,
  • dążą do rozwijania kariery i poszerzania swoich kompetencji,

a jednocześnie:

  • mają ponad dwuletnie doświadczenie w doradztwie w podatku CIT (dodatkowe doświadczenie w podatku VAT mile widziane),
  • brali udział w przeglądach podatkowych i/lub przygotowywali kalkulacje podatkowe,
  • wykazują zdolności analityczne i biegle posługują się MS Excel,
  • biegle posługują się praktycznym językiem angielskim.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.