mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-05-28
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Bankowość

Od nas dostaniesz:

Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe
Przejrzysty system wynagradzania Umowę
o pracę
Prywatną opiekę medyczną

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Podejmujesz wyzwanie?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi doświadczeniami!
Zastępca Dyrektora Oddziału mLeasing
miejsce pracy: Bydgoszcz, nr referencyjny: AKU/048/0519

Dołącz do nas jeśli:

  • jesteś osobą komunikatywną , zorganizowaną, ukierunkowaną na realizację powierzonych zadań
  • posiadasz doświadczenie w kierowaniu ambitnym zespołem doradców, a motywowanie i wspieranie teamu w osiągnięciu wyznaczonych celów traktujesz jako wyzwanie
  • posiadasz doświadczenie w branży leasingowej lub motoryzacyjnej i znasz bardzo dobrze lokalny rynek dealerów samochodowych
  • posiadasz koncepcję jak efektywnie zarządzać zespołem sprzedażowym oraz podejmować współpracę z klientami
  • ważna jest dla ciebie współpraca oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji

Zapraszamy do współpracy! Dołącz do bydgoskiego oddziału mLeasing Sp. z o.o. jako Zastępca Dyrektora Oddziału

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i wyniki podległego zespołu
  • wspieranie akwizycji, inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji w lokalnych salonach samochodowych
  • podejmowanie decyzji cenowych zgodnie z posiadanymi kompetencjami i obowiązującymi procedurami
  • udział w procesie kredytowym oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji
  • zarządzanie podległymi pracownikami, w tym odpowiedzialność za prowadzenie procesu rekrutacji i zatrudniania, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów

Poziom stanowiska
Dyrektor