Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
A-Team Recruitment

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

A-Team Recruitment jest firmą doradztwa personalnego, z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji. 

Rekrutujemy wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla w Polsce i za granicą, w oparciu o najbardziej efektywne źródła pozyskiwania zasobów ludzkich.

Głębokie zrozumienie specyficznych potrzeb rekrutacyjnych i biznesowych naszych Klientów oraz nowoczesne podejście do rekrutacji, owocuje efektywną, sprawną i profesjonalną współpracą. Rekrutacje przeprowadzone przez zespół A-Team Recruitment dowiodły naszej specjalistycznej wiedzy i znajomości branż oraz sektorów, w których działamy. Wyróżnia nas umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z naszymi Klientami i Kandydatami, opartych na najwyższych standardach jakości, dbałości o szczegóły, szacunku i naszym dążeniu do wprowadzania stałych ulepszeń.

Przesyłając do nas aplikację, Kandydat może mieć pewność, że będzie informowany na bieżąco o aktualnych ofertach pracy, które odpowiadają jego profilowi zawodowemu i oczekiwaniom. Aplikować można drogą mailową oraz za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na naszej stronie interetowej.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

A-Team Recruitment
ul. Wspólna 56
00-684 Warszawa