Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

 

Kim jesteśmy?

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Integrując produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych z rozwiązaniami cyfrowymi, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130 letnią historię ABB. Chcesz wiedzieć więcej o naszej działalności? Odwiedź www.abb.com.

 

ABB w Polsce

Od prawie 30 lat jesteśmy obecni w Polsce. Zatrudniamy tu ponad 5000 osób w kilkunastu fabrykach i biurach, zlokalizowanych w Warszawie, Aleksandrowie Łódzkim, Bielsku-Białej, Łodzi, Krakowie czy Przasnyszu. Prowadzimy pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis. Dwie trzecie produktów wytwarzanych w polskich fabrykach ABB trafia na rynki zagraniczne.

W Krakowie od 2016 roku działa Globalne Centrum Usług Wspólnych (BS), które wspiera biznesy ABB firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych, HR oraz łańcucha dostaw.  Oprócz tego od 2019 roku w Krakowie i w Łodzi działa Globalne Centrum Eksperckich Usług Finansowych, zatrudniające specjalistów z zakresu kontrolingu i planowania.

Czy to może być twoja historia?

Poszukujemy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym – od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów, aż po funkcje biznesowe.

Nasze działy księgowe i finansowe ciągle się rozwijają, umożliwiając szereg możliwości zawodowych, m.in.  w zespole zobowiązań , należności, intercompany, księgi głównej, reportingu, podatków czy kontrolingu i planowania.

Programy stażowe

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne. Jesteś ambitny oraz otwarty na ciekawy start kariery zawodowej? W ABB z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Staże w BS oraz CTC

Przez cały rok trwa nabór na staże do naszego Centrum Usług Wspólnych oraz Korporacyjnego Centrum Technologicznego. Staże przeznaczone są dla studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy umożliwiają połączenie stażu ze studiami. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów kierunków technicznych i informatycznych, tych związanych z zarządzaniem albo ekonomią/finansami czy też kierunków filologicznych. Praktyki trwają 3-6 miesięcy. Po ich odbyciu studenci bardzo często decydują się na przedłużenie współpracy w formie stażu lub pracy na regularnym stanowisku.

Międzynarodowe programy stażowe

Global Early Talent Programs

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej, raz w roku uruchamiamy Global Early Talent Program. To 18-miesięczny staż w Finansach lub Systemach Informatycznych. Jego uczestnicy rozpoczynają staż w Polsce, a później kontynuują go w wybranych lokalizacjach ABB na świecie. W ramach Programu oferujemy szereg międzynarodowych projektów, liczne szkolenia i nacisk na nabywanie wiedzy w praktyce.

Zainteresowany? Sprawdź bieżącą ofertę dla studentów i absolwentów na careers.abb lub www.talentplace.pl/abb.

Napisz swoją własną historię pod okiem ekspertów!

Rekrutacja

Zobacz, jak wyglądać będzie twoja droga do wymarzonej pracy:

ETAP 1
Znajdź ofertę dla siebie
Przejrzyj nasze bieżące oferty pracy na careers.abb i wybierz te, które odpowiadają Twojemu doświadczeniu i zainteresowaniom. Zaaplikuj w wygodny dla Ciebie sposób.
 
ETAP 2
Selekcja CV
Wszystkie aplikacje przesłane w odpowiedzi na ogłoszenie są weryfikowane przez nasz dział rekrutacji.
 
ETAP 3
Pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z rekruterem przedstawiamy szczegóły oferty, a także rozmawiamy o Twoich umiejętnościach, doświadczeniu i oczekiwaniach.

 
ETAP 4
Druga rozmowa rekrutacyjna
Kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu, odbywają rozmowę z przyszłym przełożonym. W zależności od stanowiska, spotkanie może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.
 
ETAP 5
Oferta

Wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi składamy ofertę pracy.

 
ETAP 6
Zatrudnienie
Witamy na pokładzie!
 
ETAP 7
Onboarding
Aby ułatwić Ci start, przed dołączeniem do firmy i w pierwszych dniach pracy, zapewnimy wszystkie niezbędne materiały wdrożeniowe oraz nasze wsparcie.
 

Aktualności

 
ABB

Galeria

Benefity

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA W LUX MED

Wszystkim pracownikom ABB zapewniamy dostęp do podstawowego pakietu opieki medycznej LUX MED.

DOFINANSOWANIA DOJAZDÓW DO PRACY

W zależności od lokalizacji, oferujemy dofinansowanie do Karty Miejskiej MPK, parking czy bezpłatny bus pracowniczy.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Wszystkim pracownikom ABB przysługuje dostęp do podstawowego pakietu ubezpieczeń na życie Uniqa.

MULTIKAFETERIA

Pracownicy ABB mogą wybrać dodatkowe świadczenia, spośród dostępnych w ramach programu Multikafeteria, w tym na przykład kartę Multisport.

AKCJE FIRMOWE

Każdy pracownik ABB ma możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników, dlatego oferujemy wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, warsztaty i kursy, np. językowe, które wspierają proces samodoskonalenia się.

...I WIELE WIĘCEJ!

Interesują Cię firmowe eventy, pikniki integracyjne, wspólne akcje CSR lub inne inicjatywy? Tego na pewno u nas nie brakuje!

Oferty pracy

...
23.05.2024
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, włoski
...
23.05.2024
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, francuski
...
22.05.2024
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Kontroling, Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski

Kontakt

ABB

ABB Business Services Sp. z.o. o.
ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
new.abb.com/pl

ABB

ABB Sp. z o. o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

ABB

Kopcińskiego 62
90-032 Łódź