Temat tygodnia
Co sprawia, że praca w ROCKWOOL Global Business Service Center jest ciekawą przygodą?
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kim jesteśmy?

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest wiodącą globalną firmą inżynieryjną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o inteligentne oprogramowanie, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoją 144 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują trwającą ponad 130 lat historię ABB.  www.abb.com

Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Technologiczne (CTC), opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

Kogo szukamy?

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT.

Sprawdź oferty pracy w ABB na www.abb.pl/kariera.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Na proces rekrutacji składa się rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach Kandydata. Kolejnym etapem jest spotkanie z Menadżerem, które w zależności od stanowiska może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.

 

1. Selekcja CV
Wszystkie aplikacje przesłane w odpowiedzi na ogłoszenie są weryfikowane przez nasz dział rekrutacji

2. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna
Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z rekruterem przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach Kandydata.

3. Druga rozmowa kwalifikacyjna
Wybrani w trakcie pierwszego etapu rozmów kandydaci zostają zakwalifikowani do kolejnego etapu, którym jest bezpośrednia rozmowa z przełożonym. W zależności od stanowiska, spotkanie może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.

4. Oferta
Wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi składamy ofertę pracy.

5. Zatrudnienie
Witamy na pokładzie!

Praktyki, staże:

Oferujemy płatne praktyki dla studentów, którzy chcą poznać lepiej ABB: technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój.

Sprawdź oferty staży i praktyk w ABB na www.talentplace.pl/abb

Aktualności

 
ABB

Galeria

Benefity

Ciesz się stabilnym zatrudnieniem w firmie o długiej historii w zakresie innowacji i technologii

Współpracuj z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku

Wykorzystaj indywidualne możliwości rozwoju i szkoleń

Korzystaj z prywatnej opieki medycznej (w tym oferta dla członków rodziny), ubezpieczenia na życie, karty MultiSport, punktów MyBenefit

Otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o twoje doświadczenie i umiejętności oraz inne korzyści finansowe, takie jak premia roczna i program zakupów wewnętrznych

Wybieraj z różnych atrakcyjnych benefitów, od aktywności promujących zdrowy styl życia, przez akcje dzielenia się wiedzą, aż po wydarzenia integracyjne dla zespołów

Otrzymuj dofinansowanie komunikacji miejskiej / parkingu

Oferty pracy

...
21.10.2020
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Podatki, Księgowość
angielski
...
21.10.2020
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski
...
21.10.2020
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski

Kontakt

ABB

ABB Business Services Sp. z.o. o.
ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
new.abb.com/pl

ABB

ABB Sp. z o. o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa