Temat tygodnia
Zobaczcie, co ma największy wpływ na wysokość pensji w finansach, bankowości i BPO/SSC.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kim jesteśmy?

ABB to wiodący światowy dostawca technologii dla energetyki i automatyki. Od 25 lat firma jest obecna w Polsce, gdzie zatrudnia ponad 5000 osób w 11 fabrykach i 25 biurach, prowadząc pełen zakres działalności biznesowej – od badań i rozwoju, przez projekty inżynieryjne i produkcję, aż po sprzedaż i serwis.

Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Badawcze, opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

W Krakowie działa również Centrum Rozwoju Oprogramowania, które jest globalną jednostką badawczo-rozwojową ABB w zakresie oprogramowania, oferującą systemy wspierające automatyzację w przemyśle i energetyce.

 

Jak przebiega proces rekrutacji? Na proces rekrutacji składa się rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach Kandydata. Kolejnym etapem jest spotkanie z Menadżerem, które w zależności od stanowiska może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.


Kogo szukamy? W związku z dynamicznym rozwojem ABB w Krakowie poszukujemy zarówno osób rozpoczynających karierę zawodową, jak również doświadczonych specjalistów z obszarów: IT, HR, finansów, zakupów, a także w zakresie energetyki, automatyki i robotyki.

 

Dlaczego warto u nas pracować? Stawiamy na otwartą kulturę korporacyjną, w której każdy indywidualnie wnosi wkład do sukcesu całej firmy. Razem rozwijamy inteligentne, przyjazne dla środowiska technologie. Produkując innowacyjne roboty współpracujące z człowiekiem, zmieniamy przyszłość przemysłu. Wdrażamy rozwiązania poprawiające czystość miast, wyposażamy budynki w niezawodne, energooszczędne systemy, które zapewniają maksymalny komfort użytkowników. Dołącz do nas i wspólnie zbudujmy świat przyszłości!

www.abb.pl/kariera

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ABB
ABB Business Services Sp. z.o. o.
ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
ABB
ABB Sp. z o. o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa