Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kim jesteśmy?

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest wiodącą globalną firmą inżynieryjną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o inteligentne oprogramowanie, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoją 144 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują trwającą ponad 130 lat historię ABB.  www.abb.com

Jedną z najważniejszych lokalizacji na mapie ABB w Polsce jest Kraków, gdzie utworzono Korporacyjne Centrum Technologiczne (CTC), opracowujące najnowsze technologie przemysłowe na potrzeby Grupy ABB, a także Globalne Centrum Usług Wspólnych (GBS), które wspiera biznesy firmy w zakresie finansów, systemów informatycznych oraz zarządzania zasobami ludzkimi i łańcuchem dostaw.

Kogo szukamy?

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym, począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów - specjalistów z zakresu energetyki, automatyki i robotyki, aż po funkcje biznesowe: HR, finanse, zakupy, a także szeroko pojęte IT.

Sprawdź oferty pracy w ABB na www.abb.pl/kariera.

Jak przebiega proces rekrutacji?

Na proces rekrutacji składa się rozmowa telefoniczna z rekruterem, podczas której przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach Kandydata. Kolejnym etapem jest spotkanie z Menadżerem, które w zależności od stanowiska może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.

 

1. Selekcja CV
Wszystkie aplikacje przesłane w odpowiedzi na ogłoszenie są weryfikowane przez nasz dział rekrutacji

2. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna
Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z rekruterem przedstawiamy szczegóły oferty, a także sprawdzamy podstawowe umiejętności, rozmawiamy o doświadczeniu i oczekiwaniach Kandydata.

3. Druga rozmowa kwalifikacyjna
Wybrani w trakcie pierwszego etapu rozmów kandydaci zostają zakwalifikowani do kolejnego etapu, którym jest bezpośrednia rozmowa z przełożonym. W zależności od stanowiska, spotkanie może być połączone z zadaniami sprawdzającymi kompetencje wymagane dla danej roli.

4. Oferta
Wybranemu w procesie rekrutacji kandydatowi składamy ofertę pracy.

5. Zatrudnienie
Witamy na pokładzie!

Praktyki, staże:

Oferujemy płatne praktyki dla studentów, którzy chcą poznać lepiej ABB: technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój.

Sprawdź oferty staży i praktyk w ABB na www.talentplace.pl/abb

Aktualności

 
ABB

Galeria

Benefity

Ciesz się stabilnym zatrudnieniem w firmie o długiej historii w zakresie innowacji i technologii

Współpracuj z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku

Wykorzystaj indywidualne możliwości rozwoju i szkoleń

Korzystaj z prywatnej opieki medycznej (w tym oferta dla członków rodziny), ubezpieczenia na życie, karty MultiSport, punktów MyBenefit

Otrzymuj atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o twoje doświadczenie i umiejętności oraz inne korzyści finansowe, takie jak premia roczna i program zakupów wewnętrznych

Wybieraj z różnych atrakcyjnych benefitów, od aktywności promujących zdrowy styl życia, przez akcje dzielenia się wiedzą, aż po wydarzenia integracyjne dla zespołów

Otrzymuj dofinansowanie komunikacji miejskiej / parkingu

Oferty pracy

...
17.09.2021
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski, czeski
...
17.09.2021
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski
...
17.09.2021
...
ABB
ABB
Kraków, małopolskie
Księgowość, BPO/SSC, Analiza
angielski, chorwacki, serbski

Kontakt

ABB

ABB Business Services Sp. z.o. o.
ul. Przy Rondzie 4
31-547 Kraków
new.abb.com/pl

ABB

ABB Sp. z o. o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa