Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Amer Sports Financial Shared Service

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

AMER SPORTS GLOBALNIE

Amer Sports jest obecnie jedną z wiodących na świecie firm działających w branży sportowej. Posiada rozbudowane portfolio rozpoznawalnych na całym świecie marek sprzętu, odzieży i obuwia sportowego takich jak: Salomon, Atomic, Wilson, Suunto, Precor, Peak Performance i Arc'teryx.

Misją firmy jest dostarczanie wszystkim osobom uprawiającym sport, zarówno amatorom jak i wyczynowcom, zaawansowanych technicznie produktów o najwyższej jakości. Obecnie firma posiada 33 oddziały sprzedaży na kluczowych rynkach zbytu na całym świecie.

AMER SPORTS FINANCIAL SHARED SERVICE

W 2011 roku firma uruchomiła w Krakowie centrum usług wspólnych Amer Sports Financial Shared Service (AFSS), którego zadaniem jest finansowo-księgowa obsługa spółek Grupy Amer Sports. Krakowskie centrum realizuje transakcje z obszaru zobowiązań i płatności, księgi głównej i raportowania oraz należności dla ponad 30 jednostek zlokalizowanych w Europie, Kanadzie i USA.

Od 2016 roku firma rozwija równiez obszar wsparcia IT: Helpdesk i SAP.

Ważnym obszarem naszych działań jest prowadzenie projektów Continuous Improvement mających na celu usprawnianie procesów finansowo-księgowych w naszej organizacji. Jesteśmy pionierami w dziedzinie opracowywania i wdrażaniania Robotics Process Automation. Nasi pracownicy mogą zaangażować się w liczne projekty usprawnieniowe mając możliwosć zdobycia tym samym nowych kompetencji: change management, project management, data analytics, process modelling i inne.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Amer Sports Financial Shared Service
Al. Pokoju 5
31-548 Kraków