Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ANG Inwestycje i Ubezpieczenia

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ANG Inwestycje i Ubezpieczenia jest ogólnopolskim Zespołem ludzi, którzy pracując w zawodzie Doradztwa Finansowego w najróżniejszych instytucjach, zechcieli stworzyć idealne dla siebie miejsce pracy. Miejsce z dużą kulturą organizacyjną, higieną pracy i etyką zawodową. Miejsce, w którym doradcy mają najlepsze warunki do opieki nad Klientami. Nasza firma została stworzona przez praktyków, dla praktyków.
 
Wizja:
Tworzymy firmę, która w produktach ubezpieczeniowych i systematycznego oszczędzania będzie liderem doradztwa finansowego w Polsce. Firmę, której nadrzędną wartością będzie dążenie do perfekcji w tworzeniu i utrzymywaniu doskonałych relacji z jej Klientami, Partnerami i Pracownikami. Firmę, która będzie postrzegana przez Klientów i Partnerów jako lider w jakości usług doradczych. Tworzymy firmę mającą misję do spełnienia i przestrzegającą przyjętych przez nią wartości, firmę o wybitnej kulturze organizacyjnej opartej o partnerstwo, talent i pracowitość wszystkich współpracowników.
 
Misja:
Chcemy, by nasza firma była dla naszych Klientów synonimem poczucia bezpieczeństwa, niezależności finansowej oraz wolności finansowej na emeryturze. Wszystko, co jest zawarte w naszych usługach i wszystkie produkty naszych partnerów są po to, by wypełniać naszą misję. Chcemy popularyzować ideę systematycznego oszczędzania jako niezbędną do zachowania poczucia wolności.
 
Wartości:

 

 

  • Motywacja i zaangażowanie – utożsamiamy się z wizją i misją firmy, bierzemy odpowiedzialność za klientów i partnerów finansowych, dążymy do doskonałości, mamy inicjatywę.  
  • Umiejętności społeczne -  rozumiemy innych, jesteśmy nastawieni usługowo do klientów, partnerów finansowych i współpracowników, mamy umiejętność słuchania tego, co mają nam do powiedzenia nasi klienci i partnerzy.  
  • Prawość – tworzymy biznes w oparciu o uczciwość i etykę.   
  • Pasja – jesteśmy ochotnikami, działamy nie tylko po to by zarabiać pieniądze, ale przede wszystkim dlatego, by zmieniać świat, tylko tak będziemy w stanie zrealizować misję i wizję naszej firmy.   
  • Niezależność – cenimy wolność poglądów naszych współpracowników, chcemy, by mieli i wyrażali swoje opinie.  
  • Edukacja i otwartość – tempo zmian otaczającego nas świata zmusza nas do ciągłego kształcenia, nie tylko zawodowego, ale przede wszystkim humanistycznego.

 

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

ANG Inwestycje i Ubezpieczenia
Konstancińska 2
02-942 Warszawa