Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Arthur Hunt Consulting Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Działalność firmy Arthur Hunt to przede wszystkim asystowanie klientom w budowaniu kapitału ludzkiego poprzez pomoc w ocenie i rekrutacji kadry kierowniczej. Usługi Executive Search leżą u podstaw naszej działalności, jednak możemy je wesprzeć również wieloma innymi usługami doradczymi oferowanymi przez Grupę Arthur Hunt w zakresie zarządzania organizacją i jej zasobami, zarówno ludzkimi, jak i finansowymi.

Firma Arthur Hunt ma wielu partnerów biznesowych, zarówno w sektorze przemysłu, jak i usług. Możemy się poszczycić dużą liczbą stałych klientów, co czyni naszą firmę uznanym graczem w obszarze rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania. Założona w roku 1991 i początkowo specjalizująca się głównie w dziedzinie finansów i zarządzania, nasza firma z czasem przekształciła się we wszechstronną organizację, której doświadczenie obejmuje dziś praktycznie wszystkie kluczowe obszary funkcjonalno-biznesowe: od kadry kierowniczej, poprzez stanowiska finansowe, związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, sprzedażą i marketingiem, IT, czy też pozycje z obszaru zarządzania łańcuchem dostaw, techniczne, inżynieryjne, a także specjalistyczne.

Tworzenie trwałych relacji z naszymi klientami oraz skrupulatne podejście do każdego zlecenia umożliwiają firmie Arthur Hunt współpracę zarówno z lokalnymi firmami, jak i międzynarodowymi koncernami, którym staramy się pomóc w realizacji planów i strategii związanych z nieustannie zmieniającym się rynkiem i wyzwaniami związanymi z globalizacją.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Arthur Hunt Consulting Polska
ul. Marszalkowska 58/20
00-545 Warszawa