Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BNP Paribas Bank Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Bank BNP Paribas daje zielone światło dla rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Wierzymy, że w zmieniającym się świecie lepiej być zmianą niż dać się jej ponieść. Dlatego przyciągamy ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim otoczeniu. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas - największego banku strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej i dziewiątego największego banku na świecie. Duża skala działania to duża odpowiedzialność, dlatego na co dzień stawiamy na zaangażowanie społeczne. Wspieramy Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, działamy na rzecz inkluzywności, wdrażamy rozwiązania przyjazne środowisku. Chcemy być więcej, niż tylko miejscem pracy Chcemy być środowiskiem promującym dobre pomysły i wartościowe inicjatywy, dlatego stawiamy na sieci pracownicze i oddolne projekty. Wierzymy w ludzki potencjał. Tworzymy przestrzeń, w której może rosnąć. Bo to Ty najlepiej wiesz, co jest dla Ciebie ważne.

Tu MOŻESZ coraz więcej

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny.

W Banku BNP Paribas MOŻESZ:

  • Być sobą niezależnie od Twojej orientacji, koloru skóry czy poziomu sprawności
  • Mieć realny wpływ na środowisko i otaczający nas świat
  • Otrzymać autonomię, a jednocześnie korzystać ze wsparcia przełożonego
  • Wykorzystać nowe możliwości - bo zmieniamy się na lepsze, również dla Ciebie. Obecnie rozwijając agile’owy model pracy w całym banku.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

BNP Paribas Bank Polska
ul. Kasprzaka 2
01-211 Warszawa