Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wiktoria Jackowska

Artykuły autora: Wiktoria Jackowska

Raporty
Klientocentryzm. Konsument na piedestale
Obserwacja tego, co dzieje się na świecie, pokazuje, że w dłuższej perspektywie w biznesie wygrywają ci, którzy w modelu swojej działalności przechodzą od pojedynczej transakcji do budowy trwałych relacji z klientem. Uwzględnienie takiego czynnika jak „doświadczenie klienta” opiera się na prostym założeniu. Sprawdźcie, dlaczego klient i charakter relacji między nim a firmą stanowią o wartości biznesu.

Opublikowane: 07.02.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Perspektywa Zetek, czyli jak pokolenie Z zmienia rynek pracy
Pokolenie Z to najmłodsi uczestnicy rynku pracy. Ci młodzi, wykształceni i wysokosprawczy pracownicy odważnie stawiają czoła mnożącym się wyzwaniom. Wymagają wiele od siebie, ale także od pracodawcy. Czy ich świeże spojrzenie i wyraźne akcentowanie swoich potrzeb będą odpowiadały za nową jakość aktualnego i przyszłego rynku pracy? Przekonajcie się sami.

Opublikowane: 30.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Wiadomości
Jak wprowadzać zmiany w firmie? 9 wskazówek zarządzania zmianą
Einstein głosił, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. Wprowadzanie zmian, zwłaszcza w dużych organizacjach, nie przychodzi jednak jak z płatka.

Opublikowane: 24.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Wiadomości
Quiet quitting: wszystko, co musisz wiedzieć o cichej rezygnacji
Wskutek pandemii organizacja życia prywatnego i zawodowego przeszła niemałą rewolucję. Dziś szukamy rozwiązań, które ograniczą obciążenie pracą i zwiększą przestrzeń do realizowania pasji czy spędzania czasu z bliskimi. Quiet quitting to nowy sposób na niezbędne minimum.

Opublikowane: 19.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Spojrzenie w przyszłość. Bankowość w 2035 roku
Banki muszą stale dostosowywać się do nowych warunków, aby zachować stabilność swoich struktur oraz móc konkurować na rynku. Jaka jest ich przyszłość i rola w naszej globalnej gospodarce? Sprawdźcie sami.

Opublikowane: 11.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Wiadomości
Lato w środku zimy, czyli nadzieja jako szansa na sukces
Nadzieja na sukces jest źródłem motywacji do działania i przezwyciężania napotykanych przeszkód. Wpływa na sposób postrzegania rzeczywistości oraz kierunek podejmowanych decyzji. Co jeszcze skrywa w sobie nadzieja i dlaczego ma znaczący wpływ na rozwój zawodowy?

Opublikowane: 05.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Wielka Rezygnacja. Jaki wpływ na opuszczanie pracodawców ma środowisko pracy?
Rozwój kariery kobiet w dobie złagodzenia obostrzeń pandemicznych przybiera coraz słabszą perspektywę, co podkreśla raport Deloitte „Women at Work 2022”. Jakie są powody decyzji zmiany miejsca pracy i czy pracodawca ma na nie bezpośredni wpływ?

Opublikowane: 19.12.2022
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Najpopularniejsze języki programowania w 2023 roku
Czy warto uczyć się programowania? W ten sposób nie tylko rozwija się swój umysł, ale również poszerza perspektywę dobrze płatnej pracy. Jakie języki programowania będą najpopularniejsze w 2023 roku? Poznajcie trzy z nich.

Opublikowane: 15.12.2022
Autor: Wiktoria Jackowska