Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Coffeedesk

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Coffeedesk to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Napełniamy kubki dobrą kawą poprzez sklep internetowy, dwie platformy online skierowane do biznesu oraz rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. W ten sposób pokrywamy cały rynek w modelu omnichannel. W 2019 roku zrealizowaliśmy ponad 120 tysięcy zamówień, w których znalazło się aż 230 ton kawy – to o tonę więcej niż waży Statua Wolności w Nowym Jorku!

Nasz zespół tworzy już 140 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie.  W 2019 zrealizowaliśmy zamówienia ponad 100 000 indywidualnych klientów i 3 800 klientów biznesowych, a nasze paczki trafiły do tej pory już do 69 krajów – w tym do każdego kraju w Europie. W ofercie posiadamy 4 tysiące produktów starannie wyselekcjonowanych marek. Codziennie sprzedajemy ponad 1 000 opakowań kawy i realizujemy 15 000 zamówień miesięcznie.

Wierzymy w Supreme Service, czyli wyjątkową obsługę, wykraczającą poza oczekiwania klientów. Nasze działania doceniają nie tylko klienci, ale także eksperci, wielokrotnie nagradzający Coffeedesk za znakomitą obsługę, efektywną komunikację i dynamiczny rozwój biznesu. Dbamy również o relacje biznesowe i pielęgnujemy je przez lata. Dzięki takiemu podejściu udało nam się zostać wyłącznym dystrybutorem najbardziej rozpoznawalnych marek na globalnym rynku, takich jak Bialetti, Hario, Aeropress, Baratza czy Loveramics.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Coffeedesk
ul. Mazowiecka 24I/U9
78-100 Kołobrzeg