Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Commerzbank AG Oddział w Polsce

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Oddział Commerzbank w Polsce jest częścią centralnej jednostki Commerzbank AG we Frankfurcie nad Menem zajmującej się Zarządzaniem Ryzykiem i Kapitałem.

Jednym z kluczowych zadań tej jednostki jest walidacja modeli ryzyka kredytowego, rynkowego, płynności, czyli sprawdzanie działania modeli ryzyka. Realizacja tego zadania została powierzona Oddziałowi w Polsce.

Commerzbank jest wiodącym bankiem komercyjnym z oddziałami i biurami w ponad 50 krajach. Bank oferuje szeroką gamę usług finansowych przeznaczonych dla klientów indywidualnych, a także małych klientów biznesowych, jak również klientów korporacyjnych. Commerzbank finansuje ponad 30 procent niemieckiego handlu zagranicznego i jest niekwestionowanym liderem w zakresie finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadając około 1000 oddziałów Commerzbank ma także jedną z najgęstszych sieci oddziałów w Niemczech spośród niemieckich banków prywatnych.

W sumie, Commerzbank posiada ponad 16 milionów klientów indywidualnych, jak i 1 mln klientów biznesowych i korporacyjnych. Bank, który został założony w 1870 roku, jest reprezentowany na wszystkich głównych światowych giełdach. W 2015 roku wygenerował przychody brutto w wysokości prawie 9,8 mld Euro, zatrudniając około 51 300 pracowników.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Commerzbank AG Oddział w Polsce
ul. Wersalska 6
91-203 Łódź