Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Deutsche Bank Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

#PositiveImpact on your future

country.db.com/poland

Deutsche Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej i największego banku rozliczeniowego strefy euro. W Polsce od 1995 roku zatrudniamy ponad 350 pracowników. Oferujemy szeroki wybór produktów dla klientów korporacyjnych i instytucji finansowych. Nasze innowacyjne rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie zarządzania płynnością, ryzykiem walutowym i łańcuchem dostaw. Pełnimy również rolę banku depozytariusza dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • 58 – w tylu krajach działamy na całym świecie
  • 12 – to średnia liczba lat stażu pracy w Deutsche Bank Polska

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ JESZCZE PODCZAS STUDIÓW

Program praktyk w Deutsche Bank Polska to świetna okazja, aby zacząć stawiać pierwsze kroki na polu zawodowym w bankowości i międzynarodowej korporacji.

Praktykanci, którzy zostaną zakwalifikowani do programu, pozyskają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną poprzez wykłady prowadzone przez doświadczonych praktyków z banku. Będą mieli okazję uczestniczyć w ciekawych spotkaniach z członkami zarządu i rady nadzorczej oraz dyrektorami jednostek organizacyjnych i ekspertami z obszaru bankowości. Poznają szczegółowo, jak funkcjonuje bank w oparciu o strukturę organizacyjną – nasze wartości i procedury oraz kluczowe procesy wspierające realizację strategii.

Po pierwszym miesiącu wdrożeniowym i zapoznaniu się z pracą konkretnych departamentów praktykant ma szansę kontynuować naukę w określonym zakresie zadań, które są odpowiednio dopasowane do profilu uczestnika programu w wybranej przez niego jednostce banku.

W ramach programu, oprócz wynagrodzenia, mamy do zaoferowania pracę w niepełnym wymiarze godzin, dzięki czemu bez problemu można pogodzić studiowanie z praktykami w naszym banku. Dla najlepszych uczestników istnieje możliwość kontynuowania pracy w Deutsche Bank Polska. W 2023 roku do programu zakwalifikowaliśmy 10 studentów, którzy z sukcesami realizują praktyki w banku.

PROCES REKRUTACJI NA PRAKTYKI

1. CV / Screening Interview

Pierwszy etap polega na selekcji dokumentów, które nam przekazałeś oraz wybraniu tych, które spełniają nasze oczekiwania. Dlatego tak ważne jest, aby CV które do nas prześlesz było czytelne i wprost odpowiadało na określone w ogłoszeniu oczekiwania.

2. Asessment Center

Zależy nam, aby sprawdzić Twoją wiedzę i zaangażowanie w praktyce. Stąd też poprosimy Cię o wzięcie udziału w zadaniach grupowych. Specjalna komisja wyłoni najlepszych kandydatów.

3. Rozmowa rekrutacyjna

Zadbamy o dobrą atmosferę spotkania i Twój komfort podczas rozmowy. Odpowiemy na Twoje pytania, wyjaśnimy wątpliwości i zrobimy wszystko, byś poczuł/a się komfortowo w nowej roli, z nami i w naszej organizacji.

4. Decyzja

Wiemy, że trochę się denerwujesz, w końcu to Twoja pierwsza praca, ale niczym się nie przejmuj, zabierz ze sobą uśmiech i otwarty umysł, czekają na Ciebie serdeczni ludzie. Zapoznasz się z Zespołem, naszym miejscem pracy oraz uzyskasz wszelkie niezbędne informacje.

OFERTY PRACY

Aktualne oferty pracy można znaleźć m.in. na naszej stronie: country.db.com/poland/kariera oraz na stronie KarierawFinansach.pl.

Kontakt w sprawie rekrutacji: db.rekrutacja@db.com

MEDIA:

Oferty pracy

...
21.06.2024
...
Deutsche Bank Polska
Deutsche Bank Polska
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Kontakt

Deutsche Bank Polska
Budynek Focus
Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
Lubicz 23
31-503 Kraków