Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Deutsche Bank Polska

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

WZBIJ SIĘ Z NAMI NA WYŻSZE POZIOMY, ZDOBYWAJĄC WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE 

country.db.com/poland/kariera/ 

Deutsche Bank Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej i największego banku rozliczeniowego strefy euro. W Polsce od 1995 roku zatrudniamy ponad 350 pracowników. Oferujemy szeroki wybór produktów dla klientów korporacyjnych i instytucji finansowych. Nasze innowacyjne rozwiązania odpowiadają na potrzeby klientów w zakresie zarządzania płynnością, ryzykiem walutowym i łańcuchem dostaw. Pełnimy również rolę banku depozytariusza dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych. 

CO NAS WYRÓŻNIA?  

56 – w tylu krajach działamy na całym świecie 

12 – to średnia liczba lat stażu pracy w Deutsche Bank Polska  

150 – Deutsche Bank Polska jest członkiem Grupy Deutsche Bank AG, jednej z największych instytucji finansowych na świecie, o ponad 150-letniej tradycji 

ROZPOCZNIJ U NAS KARIERĘ JESZCZE PODCZAS STUDIÓW 

Program Praktyk w Deutsche Bank Polska to świetna okazja, aby zacząć stawiać pierwsze kroki na polu zawodowym w bankowości i międzynarodowej korporacji.  

Praktykanci, którzy zostaną zakwalifikowani do programu, pozyskają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną poprzez wykłady prowadzone przez doświadczonych praktyków z Banku. Będą mieli okazję uczestniczyć w ciekawych spotkaniach z członkami Zarządu i Rady Nadzorczej oraz dyrektorami jednostek organizacyjnych i ekspertami z obszaru bankowości. Poznają szczegółowo, jak funkcjonuje Bank w oparciu o strukturę organizacyjną, nasze wartości i procedury oraz kluczowe procesy wspierające realizację strategii Banku.  

Po pierwszym miesiącu wdrożeniowym i zapoznaniu się z pracą konkretnych departamentów oraz z tym, jak funkcjonuje Bank, praktykant ma szansę kontynuować praktyki (od 2 do 11 miesięcy) w zakresie określonych zadań, odpowiednich do profilu uczestnika programu, w wybranej przez niego jednostce Banku. 

Oprócz wynagrodzenia za praktyki, mamy do zaoferowania pracę w niepełnym wymiarze, dzięki czemu bez problemu można pogodzić studiowanie z praktykami w naszym Banku. Dla najlepszych uczestników praktyk istnieje możliwość kontynuowania pracy w Deutsche Bank Polska w ramach dostępnych wakatów. 

OFERTY PRACY ORAZ STAŻY:  

Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie: country.db.com/poland/kariera, na profilu pracodawcy na portalu Pracuj.pl oraz na stronie KarierawFinansach.pl

MEDIA

Oferty pracy

...
07.02.2023
...
Deutsche Bank Polska
Deutsche Bank Polska
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Kontakt

Deutsche Bank Polska
Budynek Focus
Al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
Lubicz 23
31-503 Kraków