Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Eneris

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ENERIS  jest największą polską firmą działającą w obszarze ochrony środowiska. Specjalizujemy się w budowie oraz eksploatacji infrastruktury z zakresu gospodarki odpadowej, wodno-ściekowej oraz energetyki odnawialnej. Jesteśmy sprawdzonym partnerem wielu samorządów jak i przedstawicieli przemysłu z którymi realizujemy zadania dotyczące: odbioru, transportu i przetwarzania odpadów oraz odzysku surowców. Posiadamy potencjał do budowy zindywidualizowanych rozwiązań dla naszych partnerów w całym kraju i za jego granicami. Więcej na: www.grupa-eneris.pl.

 

Nasze wartości to odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa. I nie są to puste słowa. Wierzymy, że każdy z nas ma wpływ na to, jak wygląda środowisko naturalne w jego okolicy. Dlatego wspieramy naszych pracowników w budowaniu ich pozytywnego wpływu na ich najbliższe środowisko.

Pomysły naszych pracowników są dla nas ogromną inspiracją do działań. Wystawa fotograficzna przygotowana w ramach Programu Grantowego, w połączeniu z opiniami i uwagami naszych kierowców i ładowaczy, była zaczątkiem kampanii „Strażnicy Planety. Przygotowaną lokalnie wystawę zdjęć prezentowaliśmy w całej Polsce a w rozbudowanej formie trafiła na sejmowe korytarze.

Z połączenia pasji do biegania kolegów i koleżanek z kilku lokalizacji powstała Drużyna ENERIS. W jej ramach osoby z różnych lokalizacji mają możliwość startowania w lokalnych zawodach oraz wspólnych treningów. Z inicjatywy koleżanki na co dzień trenującej Nordic Walking powstała dodatkowa sekcja, która promuje tę aktywność sportową. Lokalnie nie tylko razem trenujemy, ale też wspieramy się wzajemnie w zachowaniu zdrowego trybu życia.

 

NASZE WARTOŚCI

Nasi pracownicy to nasi ambasadorzy. Z takim przekonaniem od 2015 roku co roku przygotowujemy i prowadzimy Akademię ENERIS dla wszystkich kierowców, ładowaczy czy pracowników sortowni. AE to parogodzinne szkolenia prowadzone przez przeszkolonych trenerów wewnętrznych rekrutujących się spośród pracowników naszych lokalizacji. Program szkoleń powstaje w ramach współpracy wielu działów: (Dział Personalny, BHP, Zakupów, Logistyki, Komunikacji), przy udziale i zaangażowaniu Zarządu. Jest to okazja nie tylko do bezpośredniego przekazania najważniejszych informacji na temat firmy, ale też do promocji m.in. zasad eko-jazdy, nauki zasad pierwszej pomocy czy zasad współpracy z mieszkańcami, w tym także np.: savoir vivre związany ze wspieraniem osób z niepełnosprawnościami. Co roku w szkoleniach bierze udział blisko 600 osób we wszystkich lokalizacjach. Szkolenia kończą się testami oraz olimpiadą wiedzy, skierowaną do wszystkich pracowników. Spotkania w ramach Akademii pomagają nam także zebrać pomysły i przemyślenia od naszych pracowników. Liczymy, że podobnie jak do tej pory, zainspirują nas one do dalszego rozwoju projektów ogólnopolskich.

Dołącz do nas, podziel się z nami swoimi zainteresowaniami i pomysłami! Zgłoś się już dziś!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Eneris
Koszykowa 65
00-667 Warszawa