Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Eurofins GSC Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

KIM JESTEŚMY?

Eurofins jest światowym liderem w dziedzinie badań nad żywnością, środowiskiem i farmaceutykami. Ponadto, jest jedną z kluczowych firm wchodzących na rynek specjalistycznych badań diagnostycznych w Europie i USA. Firma działa w 47 krajach, posiadając ponad 800 laboratoriów na świecie  i zatrudniając ponad 45 000 pracowników łącznie we wszystkich lokalizacjach.

Podstawą naszej działalności są laboratoria, w których przeprowadzne są analizy w obszarze rolnictwa, produkcji, przetwórstwa żywności, ochrony środowiska oraz w sektorach powiązanych. Oferujemy także szeroką gamę usług analitycznych dla wielu branż usługowych i przemysłu. 

Eurofins to nie tylko laboratoria. W 2016 roku, w Katowicach utworzone zostało Group Service Center na poziomie którego ustalane są strategia, wizja i misja organizacji. W ramach naszej organizacji powstają zespoły między innymi z obszaru KSIĘGOWOŚCI, GRUPOWEGO RAPORTOWANIA I KONTROLINGU, ANALIZY DANYCH.

 

KIM MOŻEMY BYĆ DLA CIEBIE?

Szansą na zdobycie unikatowego doświadczenia

Dołączając do Eurofins GSC, staniesz się istotną częścią ogromnego przedsięwzięcia, które ma na celu optymalizację i zarządzanie kluczowymi procesami biznesowymi firmy. Często, pracujemy z nowymi projektami i inicjatywami które wspierają Grupę w kluczowych obszarach takich jak finanse, zarządzanie danymi, zakupy, czy controlling. Z kolei w naszym SSC, zdobędziesz unikatowe doświadczenie w zakresie migracji i stabilizacji procesów, budowania relacji z klientem biznesowym, czy wdrażania nowego systemu ERP.

 

Firmą z którą możesz się utożsamiać

Jako światowy lider, w Eurofins poprzez ciągłe innowacje i rozwój dbamy o jakość, autentyczność oraz pochodzenie produktów z których korzystamy na co dzień – powietrze którym oddychamy,  jedzenie które trafia na nasz stół, woda którą pijemy, leki które przyjmujemy – codziennie testowane są w naszych laboratoriach. 

Eurofins to firma z jasną misją i celem. Chcemy aby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem poprzez zapewnienie najwyższej jakości badań laboratoryjnych wszystkim którzy ich potrzebują. Dołącz do firmy z którą możesz się identyfikować.

 

Możliwością rozwoju

Dołącz do firmy która jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w Europie organizacji. Od 1997 roku i małej firmy rodzinnej we Francji przekształciliśmy się w jednego z międzynarodowych liderów testowania żywności, produktów farmaceutycznych oraz środowiska.

Galeria

Benefity

JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU I MOŻLIWOŚĆ AWANSU

Od samego początku możesz sterować swoją karierą dzięki jasno wyznaczonym celom oraz Career Paths, ukazującym kolejne stopnie rozwoju.

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Nasza firma to miejsce umożliwiające łączenie życia rodzinnego z zawodowym, dlatego też oferujemy elastyczne godziny pracy

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

Pracujesz już w naszej firmie? Poleć znajomego!

My możemy zyskać pracownika, ty – szansę na dodatkowe benefity, a kandydat – potwierdzenie jakości pracy w naszej firmie od znajomego.

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE

Wspieramy rozwój naszych pracowników i dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych zespołów. Zapewniamy możliwość zdobywania certyfikatów i odbywania szkoleń.

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Każdy ma u nas możliwość przystąpienia do programu prywatnej opieki medycznej a także możliwość wykupienia tzw. pakietów dodatkowych dla siebie oraz swojej rodziny w ramach opieki medycznej oraz stomatologicznej.

GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Ubezpieczenie zostaje dofinansowane przez Pracodawcę a pracownik ma dodatkowo możliwość sfinansowania pakietów dotyczących rozszerzonej ochrony siebie i swojej rodziny.

SYSTEM KAFETERYJNY MYBENEFIT

W naszym Katowickim Centrum Biznesowym każdy pracownik, w ramach ZFŚS, może korzystać z firmowej  kafeterii, w ramach której otrzymuje gwarantowaną pulę punktów do zrealizowania na zakupy, bilety do kina, inne wybrane wydarzenia kulturalne lub nawet na podróże.

KARTA MULTISPORT

Nasi pracownicy mogą skorzystać z niezliczonej ilości obiektów sportowych na terenie całego kraju w ramach karty MultiSport.

DOGODNA LOKALIZACJA I NOWOCZESNE WARUNKI PRACY

W Katowicach znajdujemy się w samym centrum a konkretnie w KBP (budynek Taurona) tuż przy Silesia City Center. Ciesz się nowoczesnym biurem i super widokiem z 7. Piętra :)

MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W AKCJACH CHARYTATYWNYCH

Pomagamy nie  tylko poprzez swoją działalność ale także akcje charytatywne. Co roku bierzemy udział w np. Szlachetnej Paczce, startujemy również w zawodach Poland Business Run.

PYSZNA KAWA I HERBATA :)

Dbamy o to aby dzień zaczął się pozytywnie - od nieograniczonej ilości dobrej kawy lub herbaty.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Eurofins GSC Poland

Dąbrówki 16
40-081 Katowice