Temat tygodnia
– zobacz, jak się do nich przygotować i nie daj się zaskoczyć rekruterom!
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Eurofins GSC Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 30 000 pracowników w 375 laboratoriach zlokalizowanych w 41 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Eurofins prowadzi działalność korporacyjną w Katowicach w ramach Centrum Kompetencyjnego (GSC), jak i Centrum Usług Wspólnych (SSC). Jednym z priorytetów w Katowicach jest  rozwój struktur globalnego raportowania i kontrolingu, w ramach których wyzwania i ofertę znajdą kontrolerzy i analitycy finansowi, specjaliści znający dobrze rozwiązania systemowe (np. COGNOS), ukierunkowani także na obszar IT w finansach, specjaliści ds. księgowości. Stanowiska  te gwarantują kontakt z międzynarodową kadrą zarządzającą oraz pracę w środowisku, gdzie umiejętność analitycznego myślenia i wykorzystania rozwiązań systemowych jest szczególnie doceniania.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Eurofins GSC Poland
Dąbrówki 16
40-081 Katowice