Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ADVANCING THE WAY THE WORLD PAYS, BANKS AND INVESTS 

www.fisglobal.com

FIS jest światowym liderem w dziedzinie przetwarzania płatności, oprogramowania finansowego i rozwiązań bankowych. Firma obsługuje ponad 20 000 klientów w ponad 130 krajach na świecie. Siedziba główna znajduje się w Jacksonville na Florydzie.

FIS jest firmą z listy Fortune 500, która jest uwzględniona we wskaźniku Standard & Poor 500® Index. Firma zapewnia oprogramowanie, usługi i outsourcing technologii.

W Polsce FIS posiada dwa biura – w Warszawie i Wrocławiu.

Na tę chwilę pracuje u nas ponad 600 osób. Siedziby FIS w Warszawie i Wrocławiu są usytuowane w dobrych lokalizacjach, z doskonałym dojazdem do dowolnego punktu miasta i szerokim wyborem lokali gastronomicznych wokół biurowców.

ASSOCIATE DEVELOPMENT PROGRAM (ADP)

Zapraszamy studentów IV i V roku oraz absolwentów do naszego programu Associate Development Program (ADP). Preferowane kierunki studiów: informatyczne, biznesowe, ekonomiczne i finansowe. Język angielski w stopniu bardzo dobrym.

Associate Development Program to program dla absolwentów oraz osób, które chciałyby rozwinąć karierę w wiodącej firmie w branży FinTech. Program ADP oferuje liczne szkolenia, podczas których uczestnicy zapoznają się z wiedzą o produktach FIS, naszych innowacyjnych rozwiązaniach i systemach operacyjnych. Program pozwala na zdobycie cennej wiedzy i, co najważniejsze, daje możliwość zastosowania jej w praktyce. Ukończenie programu otwiera przed pracownikiem wiele możliwości i pozwala na kontynuowanie kariery na samodzielnym stanowisku Analityka.

Associate Development Program to program cieszący się ogromną popularnością wśród absolwentów, co roku do naszej firmy dołącza ponad 30 nowych uczestników.

Jeśli jesteś zainteresowany/na – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.fisglobal.com/careers

PROWADZIMY REKRUTACJE W WARSZAWIE I WROCŁAWIU NA STANOWISKA: Quality Assurance Consultants, Programmer Analysts (Java, C and C++), IT Support Engineers, Software Configuration, Technical Support Analysts, Network Engineers, Treasury Consultants, Derivatives Utility Analysts, Graduate Consultants.

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW: informatyczne, biznesowe, ekonomiczne i finansowe.

BENEFITY: Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie grupowe, Karta sportowa, Świeże owoce w biurze, Karta lunchowa, Bezpłatne kursy językowe, Imprezy firmowe. 

MEDIA:

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

FIS Technology Services Poland Sp. z o.o.
Sienna 73
00-833 Warszawa