Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Ground Frost Euroin Audyt

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

  • Ground Frost Euroin Audyt Sp. z o.o. jest polską firmą audytorsko-księgową, założoną w marcu 1993 r.
  • Spółka została wpisana pod numerem 68 na listę podmiotów uprawnionych do badania i weryfikacji sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów.
  • Ground Frost Euroin Audyt Sp. z o.o. jest członkiem wspierającym Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział w Warszawie, a także współpracuje z Mazowieckim Oddziałem Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
  • W ogólnokrajowym rankingu opublikowanym przez Warsaw Business Journal (book of list 2002) Spółka Ground Frost Euroin Audyt zajęła w 2002 r. 7 pozycję wśród polskich firm księgowych (w roku 2001 według tego rankingu zajmowała miejsce 8).
  • W 2006 r. w rankingu firm audytorskich, działających w Polsce spółka uplasowała się na 15-tej pozycji (wg "Book of Lists 2006"), uwzględniając przychody z usług księgowych i audytu w 2004 r.
  • W opublikowanym 8 lutego 2010 r. przez dziennik "Rzeczpospolita" ogólnopolskim rankingu firm audytorskich spółka uplasowała się na 40 pozycji (w roku 2008 na pozycji 50).
  • Wyrazem uznania dla naszych działań - jest przyznanie Ground Frost Euroin Audyt Sp. z o.o. w 2002 r. III miejsca w dorocznym konkursie BEST BRAND IN PRACTICE organizowanym przez PM Forum Central & Eastern Europe, Londyn.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Ground Frost Euroin Audyt
ul. Targowa 20A (III piętro)
03-731 Warszawa