Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Home Broker Nieruchomości S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Home Broker to lider na rynku nieruchomości i finansów. Naszą działalność charakteryzują dwie linie biznesowe: doradztwo w zakresie nieruchomości i doradztwo finansowe. Home Broker oferuje nieruchomości z rynku pierwotnego, wtórnego oraz unikatowy segment, wchodzący na polski rynek apartamentów z gwarantowanym najmem. Obok rynku nieruchomości, firma oferuje pełne doradztwo finansowe, w portfelu mamy ofertę kredytową 25 banków, pełen wachlarz produktów inwestycyjnych i oszczędnościowych oraz szereg produktów dostępnych tylko w Home Broker umożliwiających transakcje na rynku nieruchomości.

Największą wartością firmy są ludzie, dlatego Home Broker stale inwestuje w swoich pracowników. Współpracę z firmą doradcy rozpoczynają od szkolenia wstępnego, następnie regularnie otrzymują pakiet szkoleń umożliwiających stały rozwój, poszerzanie wiedzy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Home Broker Nieruchomości S.A.
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa