Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Konterex Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Firma Konterex powstała, aby stworzyć biura dilerskie na najwyższym poziomie w Polsce.

Nasze biura dilerskie zapewniają dostęp do giełd światowych w czasie rzeczywistym poprzez dedykowane superszybkie linie światłowodowe. Aby zapewni ć naszym traderom przewagę nad konkurencją używamy najwyższej klasy platform do obsługi transakcji, najlepsze programy do wykresów, wiadomości ekonomiczne wprost z agencji informacyjnych, analizy, zarządzanie ryzykiem i dużo więcej.

Nasza firma daje utalentowanym absolwentom niepowtarzalną szansą na karierą jako trader na rynkach finansowych. Jeżeli właśnie ukonczyłeś(łaś) lub jesteś na ostatnim roku studiów, pasjonujesz się giełdą i masz pragnienie zostania najlepszym w swojej dziedzinie, prosimy o kontakt.

Jeśli uda Ci si ę przejść proces kwalifikacyjny otrzymasz intensywne i obszerne szkolenie, kapitał do inwestowania, wsparcie i mentoring, a przede wszystkim szansę na pracę w branży gdzie potencjał zarobków jest nieporównywalnie większy niż gdziekolwiek i zależy tylko od Ciebie!!

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Konterex Sp. z o.o.
Plac Solny 16 lok. 410
50-062 Wrocław