Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
METRO Global Solution Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Our change is your chance

www.metro-gsc.pl/kariera

METRO Global Solution Center jest odpowiedzialne za procesy finansowo-księgowe dla METRO, wiodącej międzynarodowej firmy handlowej z siedzibą w Niemczech, oferującej asortyment spożywczy i nieżywnościowy, która specjalizuje się w obsłudze hoteli, restauracji i firm cateringowych (HoReCa) oraz niezależnych handlowców.
Spółki usługowe, takie jak METRO Global Solution Center, METRO PROPERTIES, METRO LOGISTICS, METRONOM i METRO ADVERTISING świadczą nadrzędne usługi dla całego koncernu w zakresie księgowości i operacji biznesowych, nieruchomości, logistyki, IT oraz reklamy.
Założone w 2012 roku w Szczecinie METRO Global Solution Center (dawniej METRO SERVICES) przekształciło się z dostawcy usług w partnera dostarczającego kompleksowe rozwiązania dla biznesu i naszych klientów. Dlaczego zmieniliśmy nazwę? Niedawno przyjęliśmy globalną strategię, która wyznaczyła nam drogę ku przyszłości. Zrewidowaliśmy nasze podejście, aby skupić się przede wszystkim na innowacyjności i wysokiej jakości rozwiązań. Chcemy być gotowi na to, co przyniesie jutro… i już nie możemy się tego doczekać! W podejściu do Klienta osiągnęliśmy nowy poziom zaangażowania - nie tylko jako dostawca usług, ale w głównej mierze jako partner biznesowy i proaktywny doradca. Zmiana nazwy była niejako ukoronowaniem tej transformacji.
 
Od 10 lat świadczymy specjalistyczne i scentralizowane usługi na najwyższym poziomie w zakresie wybranych procesów operacyjnych w finansach i księgowości dla podmiotów METRO zlokalizowanych głównie w Europie.
 
Biuro METRO Global Solution Center mieści się w Szczecinie, ale nasze doświadczenie i zasięg nie mają granic. Od samego początku istnienia firmy zapewniamy doskonałą obsługę naszym klientom wewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić z inicjatywą, być wartością dodaną w każdym procesie, a przede wszystkim trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o efektywność i satysfakcję naszych klientów.

KOGO SZUKAMY

Szukamy najzdolniejszych osób chcących rozwijać się w obszarze księgowości. Zatrudniamy kandydatów w pełnym spektrum - od juniora do team leadera. Uczymy się od siebie nazwajem, by wspólnie tworzyć przyszłość tu i teraz. Chcemy polegać na Twojej wiedzy i doświadczeniu, bo wierzymy, że razem z Tobą będziemy osiągać sukcesy i tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ

Jako organizacja zapewniamy wiele możliwości rozwoju, a jako część grupy METRO jesteśmy stabilnym pracodawcą. Świadczy o tym m.in. fakt, że jako pierwsi w Szczecinie możemy poszczycić się mianem "ACCA Approved Employer", a od Pulsu Biznesu otrzymujemy regularnie tytuł Gazeli Biznesu będąc tym samym w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm. To prawda, nie stoimy w miejscu. Właśnie otworzyliśmy nowoczesne, ekologiczne biuro w centrum miasta.

CZY TO PRACA DLA CIEBIE?

Jeśli cenisz sobie swobodę w pracy, a marynarka i obcasy to nie do końca Twój outfit, METRO SERVICES to idealne miejsce dla Ciebie. To u nas wykorzystasz swoją wiedzę, doświadczenie i języki obce, poznasz ludzi z całego świata i samodzielnie wybierzesz kierunek rozwoju!

Zatrudniamy ponad 350 pasjonatów i specjalistów w obszarze księgowości, mówimy w 19 językach, składamy się z 21 narodowości, obsługujemy 25 krajów i stale się rozwijamy.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

DZIAŁY PROWADZĄCE REKRUTACJE

Rekrutujemy do działów: AR – księga należności (13 zespołów), GA – księga główna (6 zespołów), strategiczne projekty o zasięgu lokalnym i globalnym

RODZAJ ZATRUDNIENIA

umowa o pracę, pełen etat

PREFEROWANE KIERUNKI STUDIÓW

Ekonomia, finanse i rachunkowość

POŻĄDANE JĘZYKI OBCE

angielski

BENEFITY

  • dofinansowane szkolenia zewnętrzne i kursy językowe wybrane przez Ciebie
  • wsparcie finansowe kursów i egzaminów ACCA
  • darmowy dostęp do platformy Udemy
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą, czyli zwrot części środków, jakie wydasz na wakacje
  • dofinansowana karta sportowa
  • imprezy zespołowe i firmowe, tj. integracje online czy Christmas Costume Party
  • i wiele więcej!

KONTAKT

METRO Global Solution Center sp. z o.o.

Pl. Brama Portowa 1

70-225 Szczecin

rekrutacja@metro-services.pl

MEDIA

Oferty pracy

...
21.01.2022
...
METRO Global Solution Center
METRO Global Solution Center
Accountant 21.01.2022
Szczecin, zachodniopomorskie
Księgowość

Kontakt

METRO Global Solution Center
Pl. Brama Portowa 1
70-225 Szczecin