Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
METRO Global Solution Center

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

W METRO mówimy „We make it count” ponieważ nasza księgowość to nie tylko liczby, sprawiamy, że liczy się coś więcej. Mamy już prawie 400 pracowników, obsługujemy nasze marki handlowe MAKRO Cash&Carry w 23 krajach na całym świecie, w Szczecinie działamy od 10 lat, a w naszym wewnętrznym badaniu zaangażowania, niemal 90% naszych pracowników przyznało, że praca w METRO jest znacząca oraz pozwala się rozwijać. Dołącz do nas, poczuj ducha „We make it count” i twórz społeczność METRO, dla której w księgowości zawsze liczy się coś więcej.

POZNAJ NAS LEPIEJ

METRO Global Solution Center (dawniej METRO SERVICES) przekształciło się z dostawcy usług w partnera dostarczającego kompleksowe rozwiązania dla biznesu i naszych klientów. Dlaczego zmieniliśmy nazwę?  Przyjęliśmy globalną strategię, która wyznaczyła nam drogę ku przyszłości. Zrewidowaliśmy nasze podejście, aby skupić się przede wszystkim na innowacyjności i wysokiej jakości rozwiązań. Chcemy być gotowi na to, co przyniesie jutro… i już nie możemy się tego doczekać! W podejściu do Klienta osiągnęliśmy nowy poziom zaangażowania - nie tylko jako dostawca usług, ale w głównej mierze jako partner biznesowy i proaktywny doradca. Zmiana nazwy była niejako ukoronowaniem tej transformacji.
  
Biuro METRO Global Solution Center mieści się w Szczecinie, ale nasze doświadczenie i zasięg nie mają granic. Od samego początku istnienia firmy zapewniamy doskonałą obsługę naszym klientom wewnętrznym. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wychodzić z inicjatywą, być wartością dodaną w każdym procesie, a przede wszystkim trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o efektywność i satysfakcję naszych klientów.

KOGO SZUKAMY

Szukamy osób chcących rozwijać się w obszarze księgowości. Zatrudniamy kandydatów w pełnym spektrum - od juniora do team leadera. Uczymy się od siebie nawzajem, by wspólnie tworzyć przyszłość tu i teraz. Chcemy polegać na Twojej wiedzy i doświadczeniu, bo wierzymy, że razem z Tobą będziemy osiągać sukcesy i tworzyć najlepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

METRO Global Solution Center
Pl. Brama Portowa 1
70-225 Szczecin