Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Nordic Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Nordic Services to średniej wielkości firma mieszcząca się w Gdańsku, która świadczy usługi dla rozsianych po całym świecie przedsiębiorstw należacych do Vista Holding group.

Nordic Services składa się z dwóch jednostek:

DZIAŁ OPERACJI IT I ROZWOJU OPROGRAMOWANIA

Gdański oddział IT funkcjonuje w oparciu o dwie grupy, Operacji IT oraz Rozwoju Oprogramowania. Kluczowym zadaniem IT jest utrzymywanie i obsługa infrastruktury, czyli monitorowanie pracy systemów, usuwanie usterek, utrzymanie oraz wdrażanie nowych i zaktualizowanych wersji oprogramowania.

Dział Rozwoju Oprogramowania koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które mają wspierać różne procesy biznesowe Grupy Holdingowej. Główne zadania analityków polegają na gromadzeniu i analizie wymagań biznesowych, projektowaniu systemów informatycznych, identyfikowaniu i dokumentowaniu bieżących procesów biznesowych, w tym zapewnianiu jakości, oraz na zarządzaniu projektami.

DZIAŁ KSIĘGOWO – FINANSOWY

Dział finansowy świadczy usługi o charakterze finansowo-księgowym dla poszczególnych firm należących do Holdingu i obejmuje m.in. działy płatności i należności. Praca działu finansowego jest oparta o nowoczesne aplikacje komputerowe, co sprawia iż procesy związane z codzienną pracą są wykonywane w sposób efektywny i innowacyjny.

Zespół finansowy zajmuje się dokumentacją AP i AR, uzgadnianiem kont bankowych, kont klientów i dostawców, raportami księgowymi oraz listą płac i fakturowaniem. Dział finansowy ściśle współpracuje z Działem Rozwoju Oprogramowania.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Nordic Services
Lęborska 3b
80-386 Gdańsk