Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta znajduje się w samym centrum Polski niedaleko skrzyżowania autostrad A1 i A2. Zlokalizowany około 6 km od centrum Łodzi. W promieniu 50 km od lotniska w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców mieszka ok. 1,4 miliona ludzi. 

 

W czerwcu 2012 roku do użytku oddano nowy terminal pasażerski o powierzchni 26,5 tys. metrów kwadratowych.  Posiada cztery kondygnacje. W środku terminala znajduje się 15 stanowisk check in, jego roczna przepustowość to 1,5 do 2 mln podróżnych. Posiada taras widokowy, VIP room, pomieszczenia komercyjne i biurowe. W nowym budynku znajdują się też pomieszczenia dla służb pracujących na łódzkim lotnisku m.in. Straży Granicznej, Urzędu Celnego, Służby Ochrony Lotniska. Swoje miejsca mają też w nim handling, policja i dyżurny portu. 

 

Port Lotniczy Łódź wyposażony jest w nowoczesny system ILS, czyli radiowy system nawigacyjny wspomagający lądowanie samolotu w warunkach ograniczonej widzialności i niskiego zachmurzenia. Nad bezpieczeństwem operacji i pasażerów czuwa Lotniskowa Straż Pożarna posiadająca 3 nowoczesne wozy ratowniczo-gaśnicze oraz wyszkoleni ratownicy medyczni. 

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta
Gen. S. Maczka 35
94-328 Łódź