Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
QIAGEN Wrocław Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

QIAGEN Business Services powstało pod koniec 2012 r. we Wrocławiu. Centrum zatrudnia obecnie prawie 500 Pracowników w kilkunastu działach. W QBS zajmujemy się między innymi księgowością, kontrolingiem finansowym, obsługą klienta, wsparciem sprzedaży, logistyką, HR operacjami, e-Commerce, Regulatory Affairs, marketingiem, zakupami, jakością a także tworzeniem oprogramowania do zaawansowanych urządzeń wykorzystywanych do badań nad DNA i RNA. Nieprzeciętne umiejętności, talent i zaangażowanie naszych Pracowników są kluczem do naszego sukcesu. W QBS dbamy o wyjątkową atmosferę pracy oraz różnorodne ścieżki rozwoju kariery. Dołącz do nas!

QIAGEN jest liderem na rynku technologii innowacyjnych oraz wiodącym dostawcą odczynników i sprzętu wykorzystywanego w badaniach RNA, DNA i białek. Firma QIAGEN powstała w Niemczech w 1984 roku. Dziś zatrudnia ok. 5100 osób w ponad 25 krajach. Jesteśmy dumni, ponieważ nasza praca przyczynia się do poprawy życia i zdrowia innych.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

QIAGEN Wrocław Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław