Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Sigmar Recruitment Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Sigmar Recruitment Polska isntieje na rynku polskim od 2006 roku. Nasza centrala mieści się w Irlandii. Zespół Sigmar Recruitment stanowi elita konsultantów, których misją jest osiągnięcie perfekcji w zakresie rekrutacji, z korzyścią dla Kandydatów, jak i dla Klientów.

Naszą myślą przewodnią jest zbudowanie silnych partnerskich stosunków na polu rekrutacji. Nieustannie poszukujemy sposobów na stworzenie trwałych relacji z Klientami służąc im pomocą poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Konsultanci firmy Sigmar Recruitment posiadają rozległe doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi we wszystkich branżach. Firma Sigmar dysponuje najlepszymi zasobami, metodami i technologią, zapewniającymi optymalne rozwiązania w przebiegu procesów rekrutacyjnych.

Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie i ciągłe wykraczanie poza oczekiwania tych, którzy z nami pracują. Rekrutujemy w każdym sektorze, na każdym poziomie szczebla kariery.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Sigmar Recruitment Sp. z o.o.
ul. Żelazna 28/30
00-832 Warszawa