Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
SouthWestern Business Process Services Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

SouthWestern BPS wywodzi się z Irlandii, gdzie jest liderem wśród dostawców usług Business Process Outsourcing. Od roku 2007 Spółka dynamicznie rozwija się w Polsce, gdzie w łódzkim Centrum Operacyjnym zatrudnia w chwili obecnej ponad 350 pracowników.

Nasi pracownicy, to osoby po studiach o kierunkach ekonomicznych, finansowych, stosunkach międzynarodowych oraz filologiach języków obcych, którzy płynnie władają wieloma językami obcymi i obsługują klientów z całego świata.

Wraz z naszymi klientami współuczestniczymy m.in. w optymalizacji procesów biznesowych, kosztów i zwiększaniu przychodów. Specjalizujemy się w procesach zarządzania zobowiązaniami, zarządzania należnościami oraz obsłudze klienta (zarówno opartej o środowisko Contact Centre jak i prace administracyjne).

Zatrudniamy doświadczoną kadrę menedżerską oraz wykwalifikowany i zgrany zespół pracowników. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie i usprawnianie procesów, co przekłada się na stały i aktywny rozwój naszej organizacji. Wiemy, że najwyższa jakość świadczonych usług to w outsourcingu konieczny element prowadzenia przedsiębiorstwa.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

SouthWestern Business Process Services Poland
ul. Pomorska 106
91-402 Łódź