Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Standard Chartered Global Business Services

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

ROZWIŃ SWOJE HORYZONTY 

www.sc.com/pl/careers

Standard Chartered jest wiodącym międzynarodowym bankiem skoncentrowanym na wspieraniu ludzi i firm w osiąganiu sukcesów w Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. To, co nas wyróżnia, to nasza różnorodność – ludzie, kultura i zasięg. Mamy ponad 86 000 pracowników z 125 różnych krajów i placówki na 60 rynkach świata. W Polsce działamy od czerwca 2018 roku.

CZYM ZAJMUJE SIĘ NASZA SPÓŁKA W POLSCE?

W związku z rosnącą koncentracją banku na rozwijaniu współpracy z klientami w Europie i Amerykach stworzyliśmy globalne centrum usług biznesowych w Warszawie, które wspiera naszą działalność w tym regionie w korzystniejszej strefie czasowej i lokalizacji niż inne tego typu jednostki zlokalizowane na wschodniej półkuli. Centrum to tworzą zespoły wyspecjalizowane w zarządzaniu złożonymi procesami opartymi na wiedzy o międzynarodowym lub globalnym zasięgu. Ich obszary specjalizacji to m.in.:

 • przeciwdziałanie przestępczości finansowej (w tym zapobieganie praniu pieniędzy),
 • cyberbezpieczeństwo (ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, bezpieczeństwo sieci, wykrywanie zagrożeń, testy penetracyjne, zarządzane ryzykiem informacji),
 • zarządzanie ryzykiem płynności banku (przy udziale ekspertów ds. zarządzania ryzykiem finansowym, programistów, analityków biznesowych i kierowników projektów),
 • zarządzanie zasobami ludzkimi (prowadzenie rekrutacji na rynek polski, brytyjski i amerykański oraz realizacja międzynarodowych projektów z obszaru HR),
 • negocjowanie kontraktów na instrumenty pochodne z klientami  korporacyjnymi i instytucjonalnymi,
 •  komunikacja i marketing (zarządzanie stronami internetowymi i innymi cyfrowymi kanałami komunikacji, projektowanie graficzne, komunikacja wewnętrzna, zarządzanie eventami).

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Po przesłaniu przez kandydatów aplikacji na wybrane stanowisko za pośrednictwem naszej globalnej platformy rekrutacyjnej i po przejściu przez nich przez tzw. test „culture fit” nasi rekruterzy analizują CV, aby wybrać profile w największym stopniu odpowiadające wymaganiom na danym stanowisku.

Następnym krokiem jest kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami, w trakcie którego rekruterzy przekazują im dodatkowe informacje na temat danego procesu rekrutacji i pytają o oczekiwania. Na tym etapie następuje również wstępna weryfikacja znajomości języków obcych określonych w ogłoszeniu.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą ten etap, zapraszani są na rozmowę rekrutacyjną do naszego biura lub za pośrednictwem zdalnych kanałów komunikacji. Rozmowę przeprowadza zazwyczaj przyszły bezpośredni przełożony. W przypadku niektórych stanowisk kandydaci są proszeni o wykonanie określonych przez przełożonego zadań rekrutacyjnych, które mają na celu sprawdzenie umiejętności niezbędnych na danym stanowisku.

Po rozmowie analizujemy zgromadzone informacje, a potencjalny przełożony dokonuje wyboru kandydata, któremu składamy ofertę.

Pozostali kandydaci również otrzymują powiadomienie o wyniku procesu rekrutacji. 

CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?

 • Możliwość współtworzenia naszego najnowszego globalnego centrum usług biznesowych;
 • Możliwość poszerzania kompetencji w dynamicznie rozwijającej się organizacji z jasną strategią biznesową;
 • Możliwość udziału w realizacji międzynarodowych projektów i budowania globalnych relacji biznesowych;
 • 26 dni płatnego urlopu niezależnie od stażu pracy;
 • 3 dni dodatkowego płatnego urlopu, które pracownik może przeznaczyć na działania wolontariackie;
 • Konkurencyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, kartę lunchową i sportową);
 • Dogodną lokalizację miejsca pracy (w sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego);
 • Komfortową przestrzeń biurową z częściami wspólnymi, darmową kawą/herbatą i cyklicznymi dostawami owoców.

 

Latem 2020 roku przeprowadziliśmy się do jednego z najnowocześniejszych kompleksów biurowych w Polsce, The Warsaw Hub. Nasze biuro rozciąga się na najwyższych piętrach budynku B tego kompleksu, a nasi pracownicy mogą cieszyć się spektaktularnym widokiem na panoramę Warszawy, zarówno zza biurek, jak i z tarasu na 30. piętrze. 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Standard Chartered Global Business Services
ul. Towarowa 25a
00-869 Warszawa