Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Takeda SCE

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

TAKE CARE OF YOUR CAREER.

 

Jesteśmy globalną firmą farmaceutyczną z ponad 230-letnią historią. Nasza organizacja została założona w Japonii - to dziedzictwo ukształtowało nasze tradycje i wartości, które są fundamentem pracy naszego zespołu.

Najważniejsza dla Takedy jest poprawa zdrowia pacjentów na całym świecie, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, by osiągać ten cel. Naszą działalność koncentrujemy na lekach stosowanych w terapii schorzeń układu pokarmowego, onkologii, w regeneracji tkanek oraz leczeniu bólu. W ofercie mamy także leki dostępne bez recepty (OTC) i suplementy diety. Firma w Polsce to 3 spółki i łącznie ponad 800 pracowników o najwyższych kwalifikacjach.

 

TAKEDA SCE – PARTNERZY W BIZNESIE

W naszym centrum usług wspólnych w Łodzi realizujemy projekty biznesowe na globalną skalę. Jesteśmy integralną, ważną częścią międzynarodowej sieci współpracy jednostek Takeda. Posługując się w pracy 15 językami obcymi, stanowimy wsparcie dla naszych pracowników oraz lokalnych partnerów biznesowych na kilku kontynentach.

Od 2010 roku zajmujemy się procesami księgowymi, raportowaniem oraz rozliczeniami spółek Takeda. Wśród specjalistycznych zadań realizowanych przez nasz zespół znajdują się m.in. księgowanie z zakresu zobowiązań, księgi głównej i należności, koordynacja audytu sprawozdań finansowych, obsługa transakcji księgowych, a także udział w ustalaniu cen transferowych i procesach zakupowych z dostawcami.

 

www.takeda.com.pl

www.takedajobs.com

 

Oferty pracy

23.11.2021
Takeda SCE
Takeda SCE
R2R Team Leader 23.11.2021
Łódź, łódzkie
Księgowość

Kontakt

Takeda SCE
ul. Sterlinga 8a
91-425 Łódź