Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Triple A - Risk Finance

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Triple A - Risk Finance jest innowacyjną firmą konsultingową specjalizującą się w zarządzaniu ryzykiem i usługach aktuarialnych. Obserwując, w jaki sposób kontrola ryzyka staje coraz ważniejszym czynnikiem sukcesu biznesowego w sektorze finansowym, wypracowaliśmy unikalny sposób działania: know-how aktuarialny łączymy z doskonałą znajomością produktów ubezpieczeniowych i emerytalnych oraz wiedzą z zakresu zarządzania. Jednocześnie wychodzimy poza schematy doradztwa przekazując swoją wiedzę w dynamicznym procesie konsultingu.


Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla największych towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy emerytalnych, banków i korporacji w Europie. Z wieloma z nich współpracujemy do dziś. Teraz doświadczeniem i umiejętnościami dzielimy się w Polsce. Więcej informacji: www.aaa-riskfinance.pl.

 

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Triple A - Risk Finance
pl. Trzech Krzyży 3
00-535 Warszawa