Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
21 maja
do 23 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: SKN Konsultingu SGH, SKN Klub Inwestora SGH

Akademia Private Equity 2014

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Akademia Private Equity 2014 to trzecia edycja projektu, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat rynków kapitałowych oraz zainteresowanie młodych ludzi różnymi formami finansowania przyszłej działalności biznesowej, jak również przybliżenie uczestnikom tematyki funduszy wysokiego ryzyka. Akademia jest organizowana przez dwa największe koła naukowe działające przy szkole Głównej Handlowej w Warszawie: SKN Konsultingu oraz SKN Klub Inwestora.

W ramach projektu zostaną zrealizowane dwie ścieżki tematyczne: Fuzje i Przejęcia oraz Private Equity i Venture Capital. Na każdą z nich zakwalifikowanych zostanie 20-30 starannie wybranych studentów. O przyjęcie mogą ubiegać się studenci wszystkich lat studiów zainteresowani tematyką projektu. Selekcja uczestników odbędzie się na podstawie internetowego testu wiedzy oraz CV przesłanych przez kandydatów. Wszystkie życiorysy zostaną przekazane partnerom merytorycznym projektu i znajdą się w ich bazie danych, na podstawie której poszukiwani są kandydaci do podjęcia pracy. 

Projekt odbędzie się w dniach 21-23 maja, natomiast już dzisiaj zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia w udziału w rekrutacji. Formularz rekrutacyjny oraz test wiedzy są zamieszczone na stronie internetowej www.akademiape.pl.