Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
1 marca
do 9 marca
2014
Miasto: Londyn, Oksford
Organizator: Klub Inwestora SGH

British-Polish Investment Alliance 2014

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Cel projektu:
Promowanie polsko-brytyjskich stosunków gospodarczych, politycznych i kulturowych. Aspiracją organizatorów jest stworzenie platformy współpracy i tworzenie kontaktów pomiędzy młodymi i ambitnymi studentami z najlepszych szkół ekonomicznych, korporacji, instytucji akademickich oraz organów rządowych, które wzmocnią relacje biznesowe i polityczne.

Zakres tematyczny:
bankowość inwestycyjna, consulting, prawo, finanse, biznes, polityka

Projekt BPIA jest podzielony na dwie części:
- część brytyjska - 25 polskich studentów odwiedzi Londyn i Oksford - inauguracja projektu podczas Polish Economic Forum w London School of Economics, udział w konferencjach stowarzyszeń studenckich, panele dyskusyjne, spotkania w bankach (m.in. Goldman Sachs,J.P. Morgan, HSBC)oraz w funduszach private equity (m.in. Bain Capital), prawnych i doradczych (McKinsey & Company, Deloitte, BCG) jak również z przedstawicielami organów rządowych; powyższa część odbędzie się w dniach 01–09.03.2014;

- część polska - 25 brytyjskich studentów odwiedzi Warszawę i inne największe polskie miasta akademickie (spotkania z przedstawicielami rożnych kół naukowych, warsztaty z firmami, konferencje, studia przypadku z zakresu prawa, lobbingu i finansowania projektów) - początek września 2014.

Więcej informacji na stronie organizatora oraz na Facebooku.