Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
26 listopada
2015
Miasto: Gdańsk
Organizator: Career EXPO

Career EXPO Gdańsk (listopad 2015)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Kolejna, gdańska edycja jednych z najpopularniejszych targów pracy w Polsce, Career EXPO, odbędzie się już 26 listopada w hali Amber Expo w godz. 11-19.

Podczas wydarzenia odwiedzający po raz kolejny będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ok. 50 firm z Gdańska i całej Polski, skorzystać z doradztwa zawodowego, szkoleń, a nawet odbyć błyskawiczną rekrutację do wybranej firmy.

Targi Career EXPO to świetna okazja, aby bacznie przyjrzeć się swojej karierze zawodowej, poszerzyć kompetencje i zaktualizować swoją wiedzę o rynku pracy, a w efekcie - być może zmienić pracę na lepszą. W gdańskiej odsłonie targów swój udział zdeklarowało ponad 80 lokalnych i ogólnopolskich firm, które prowadzą aktywne rekrutacje w wielu sektorach, głównie: IT, finansowym, sprzedażowym, inżynieryjnym, BPO/SSC, marketingowym, logistycznym, konsultingowym, obsługi klienta, językowym.

 

Wydarzenie zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

 

Strefa szkoleń

Targom Career EXPO w Gdańsku towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu (na 10 dni przed wydarzeniem) znajdują się na stronie internetowej: careerexpo.pl/targi-pracy/gdansk.

 

Strefa wystawców

Podczas Career EXPO w Gdańsku odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Najlepsi będą mogli z miejsca otrzymać pracę w interesującej ich firmie. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej: careerexpo.pl/firmy.

 

Strefa szybkiej rekrutacji

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO w Gdańsku jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem z napisem Szybka Rekrutacja. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Na rozmowę z konkretną firmą można również umówić się wcześniej za pośrednictwem serwisu www.careerexpo.pl w koncie użytkownika.

 

Strefa rozwoju

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

 

Strefa merytoryki 

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Tematy niektórych z nich: "Think Big - jak sprawić, aby niemożliwe stało się możliwe?", "Jak osiągnąć sukces zawodowy?", "Od młodszego analityka finansowego do CFO - jak się robi karierę w finansach?" i wiele innych. Opisy wszystkich debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: careerexpo.pl/targi-pracy/gdansk.Tam również można zarezerwować sobie miejsce siedzące.

 

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: careerexpo.pl/targi-pracy/gdansk, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje również możliwość rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony z systemem operacyjnym Android, do pobrania ze sklepu Google Play.

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia