Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 kwietnia
do 7 kwietnia
2017
Miasto: Warszawa
Organizator: Studenckie Forum Business Centre Club

Festiwal BOSS – tu zaczyna się Twój biznes!

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Festiwal BOSS jest to największy studencki festiwal biznesu w Polsce, który za pomocą bezpłatnych wykładów, warsztatów i spotkań z wybitnymi osobami ze świata biznesu ma za zadanie zainspirować i zmotywować do działania młodych, ambitnych ludzi oraz przekazać im praktyczną wiedzę, którą mogą wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym. W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz 250 prelegentów. Festiwal odbywa się na przełomie marca i kwietnia na niemal 40 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

W ciągu 3 dni trwania festiwalu będzie można wysłuchać wystąpień zarówno prezesów największych polskich firm, jak i specjalistów od komunikacji, marketingu oraz profesjonalnych mówców. Wśród prelegentów m.in. Zbigniew Niemczycki, właściciel i Prezes Curtis Group, Prezes Zarządu Polskiej Rady Biznesu przez ostatnie 15 lat i jednocześnie jej założyciel. W Business Centre Club jest Członkiem Rady Głównej. Opowie o drodze, jaka wiodła do zostania jednym ze stu najbogatszych Polaków. Swoje wystąpienia wygłoszą również Andrzej Blikle, Roman Kluska, Tatiana Mindewicz-Puacz oraz wielu innych wspaniałych praktyków i specjalistów.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5–7 kwietnia 2017 roku na Kampusie Centralnym Uniwersytetu Warszawskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na profilu Studenckiego Forum Business Centre Club regionu Warszawa i na wydarzeniu na Facebooku: Festiwal BOSS 2017 Warszawa.

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club – fundacja działająca w 20 polskich miastach. Jej misją jest promowanie aktywności i przedsiębiorczości wśród młodych ludzi poprzez realizowanie projektów takich jak Festiwal BOSS, Przedsiębiorcza Kobieta, Inteligencja Finansowa, Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości czy #e-biznes festiwal.