Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 maja
do 9 maja
2014
Miasto: Łódź
Organizator: SKN Progress Uniwersytet Łódzki

Finance Week. VIII edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W dniach 05-09 maja 2014 roku odbędzie się VIII edycja Projektu Finance Week na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Projekt Finance Week to cenione przez studentów oraz firmy cykliczne wydarzenie, realizowane przez studentów dla studentów. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Progress działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Projekt trwać będzie od 5 do 9 maja 2014 roku. Przez cały ten tydzień wszyscy zainteresowani studenci będą mieli okazję wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów, przedstawicieli renomowanych firm i instytucji otoczenia biznesu. Udział w tego typu szkoleniach to możliwość zdobycia doświadczenia bezpośrednio od ekspertów oraz pomoc studentom i absolwentom w podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności ułatwiających podjęcie aktywności zawodowej. Jest to świetna okazja by uzupełniać swoją uczelnianą wiedzę o praktyczne aspekty. Warsztaty niewątpliwie pogłębiają wiedzę ekonomiczną, ale również lepiej, łatwiej i efektywniej pozwolą znaleźć wymarzoną pracę. Wachlarz szkoleń proponowanych podczas VIII edycji Finance Week jest bardzo szeroki. Uczestnicy będą mieli okazję zwiększyć swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości i biznesu oraz rozwinąć kompetencje miękkie. 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele konkursów, w szczególności lubiany przez studentów Balonowy Deszcz Nagród z EY na Wydziale Zarządzania. Podsumowaniem projektu będzie Finan$ówka, na której wspólnie będą bawić się studenci i wykładowcy. Impreza odbędzie się 8 maja w klubie Czekolada przy Piotrkowskiej 55. Jest to niepowtarzalna okazja do zintegrowania się z prowadzącymi zajęcia oraz szansa na ostatnie chwile wytchnienia przed zbliżającą się sesją.

Rejestracja na szkolenia w ramach tegorocznej edycji Finance Week już trwa! Nie trać czasu, ilość miejsc ograniczona! Możesz się rejestrować poprzez stronę: www.fw.progress.org.pl, gdzie w zakładce Szkolenia znajdziesz listę szkoleń; należy kliknąć na wybraną nazwę, dokonać rejestracji, zalogować się oraz potwierdzić udział w szkoleniu.