Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
5 maja
do 9 maja
2014
Miasto: Łódź
Organizator: SKN Progress Uniwersytet Łódzki

Finance Week. VIII edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W dniach 05-09 maja 2014 roku odbędzie się VIII edycja Projektu Finance Week na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Projekt Finance Week to cenione przez studentów oraz firmy cykliczne wydarzenie, realizowane przez studentów dla studentów. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Progress działające przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Projekt trwać będzie od 5 do 9 maja 2014 roku. Przez cały ten tydzień wszyscy zainteresowani studenci będą mieli okazję wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych przez profesjonalistów, przedstawicieli renomowanych firm i instytucji otoczenia biznesu. Udział w tego typu szkoleniach to możliwość zdobycia doświadczenia bezpośrednio od ekspertów oraz pomoc studentom i absolwentom w podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności ułatwiających podjęcie aktywności zawodowej. Jest to świetna okazja by uzupełniać swoją uczelnianą wiedzę o praktyczne aspekty. Warsztaty niewątpliwie pogłębiają wiedzę ekonomiczną, ale również lepiej, łatwiej i efektywniej pozwolą znaleźć wymarzoną pracę. Wachlarz szkoleń proponowanych podczas VIII edycji Finance Week jest bardzo szeroki. Uczestnicy będą mieli okazję zwiększyć swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości i biznesu oraz rozwinąć kompetencje miękkie. 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele konkursów, w szczególności lubiany przez studentów Balonowy Deszcz Nagród z EY na Wydziale Zarządzania. Podsumowaniem projektu będzie Finan$ówka, na której wspólnie będą bawić się studenci i wykładowcy. Impreza odbędzie się 8 maja w klubie Czekolada przy Piotrkowskiej 55. Jest to niepowtarzalna okazja do zintegrowania się z prowadzącymi zajęcia oraz szansa na ostatnie chwile wytchnienia przed zbliżającą się sesją.

Rejestracja na szkolenia w ramach tegorocznej edycji Finance Week już trwa! Nie trać czasu, ilość miejsc ograniczona! Możesz się rejestrować poprzez stronę: www.fw.progress.org.pl, gdzie w zakładce Szkolenia znajdziesz listę szkoleń; należy kliknąć na wybraną nazwę, dokonać rejestracji, zalogować się oraz potwierdzić udział w szkoleniu.

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia