Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
18 marca
do 19 marca
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: BMS Polska

Kongres Windykacyjny - VII edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Szanowni Praktycy, już 18-19 Marca 2015 roku odbędzie się VII odsłona najbardziej rozpoznawalnego wydarzenia windykacyjnego na polskim rynku.

Tym razem Kongres Windykacyjny ukierunkowany będzie na: „Skuteczny outsourcing usług windykacyjnych część III” oraz  „PreWindykacja – jak ją zaplanować, by na wczesnym etapie windykowania proces był skuteczny?”.

Tematyka przewodnia warsztatów wynika przede wszystkim z licznych rozmów z Państwem, z wnikliwego reaserch’u oraz próby dopasowania Państwa potrzeb do efektywnego pogłębienia wiedzy i praktyki windykacyjnej.

Wszystkie zagadnienia tradycyjnie omawiać będziemy na przykładzie case studies, w cenionej od lat kameralnej atmosferze umożliwiającej prawdziwą biznesową wymianę doświadczeń. Kongres Windykacyjny idealnie umożliwia budowanie oraz umacnianie kontaktów biznesowych, śledzenie najważniejszych  i najnowszych trendów windykacyjnych, analizę konkretnych stadium przypadku bez presji czasu jak i obowiązków służbowych.

Podsumowując -  w dalszym ciągu jestem przekonana, że spotkanie się z praktykami raz na kilka miesięcy może okazać się bardzo pomocne i kluczowe w zakresie rozwiązania wielu problemów windykacyjnych. Analiza naszych wszystkich dotychczasowych wydarzeń pokazuje bardzo przejrzyście, że nie ma nic cenniejszego w biznesie jak możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z działaniami innych praktyków.

Kreuj swój biznes razem z BMS Polska!

Dołącz do ekspertów i liderów światowego rynku.

 

Formularz zgłoszenia na konferencję dostępny jest na stronie internetowej organizatora »

Pozwól, aby nasze spotkania windykacyjne stały się kluczem do Twojego sukcesu w biznesie!

Do ponownego zobaczenia!

Aleksandra Nowakowska

Project Manager

Szczegóły na : www.bmspolska.pl lub pod numerem telefonu: (22) 412 50 62.

Zapytania prosimy kierować na adres:

aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl mobile: 530 405 004

Współpraca w zakresie Sponsoringu:

kamila.biarda@bmspolska.pl mobile: 530 405 002