Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Barbara Mroczek na stanowisku Senior Advisora w MSLGROUP Polska

Branżę finansową czeka w najbliższym czasie wiele zmian, które wymagać będą wyspecjalizowanych usług doradczych m.in. w obszarze budowania relacji z regulatorem rynku i kształtowania strategii komunikacyjnych. Dlatego do MSLGROUP na stanowisko Senior Advisora dołączyła Barbara Mroczek, która wcześniej przez blisko 10 lat pracowała w UOKiK.
Kategoria: Awanse
08.06.2015

Instytucje działające w branży finansowej czekają coraz większe wyzwania. Przeprowadzone w ostatnim czasie, a także zapowiadane kolejne zmiany legislacyjne motywują firmy do większego wysiłku w dopasowywaniu prowadzonego biznesu do restrykcyjnych wymagań rynku i komunikacji z klientami.

Zobacz oferty pracy w konsultingu »

Na potrzeby sektora finansowego zareagował także MSLGROUP, rozbudowując dział Financial & Professional Services o konsultanta doświadczonego we współpracy z sektorem publicznym. Do MSLGROUP dołączyła Barbara Mroczek, która wcześniej przez blisko 10 lat pracowała w UOKiK, gdzie kierowała Departamentem Współpracy z Zagranicą i Komunikacji Społecznej. Barbara Mroczek jest ekspertem w zakresie znajomości polskich i europejskich regulacji z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów oraz relacji pomiędzy nadzorcą rynku a biznesem, co pozwala na profesjonalne wspieranie klientów MSLGROUP z branży finansowej. Jako Senior Advisor doradza klientom bankowym i ubezpieczeniowym.

Źródło: www.mslgroup.pl

Zobacz również