Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Budujemy liderów od fundamentów. Rozpocznij karierę w CBRE CO

"Dwie trzecie powierzchni ziemi pokrywa woda – jedną trzecią natomiast zajmujemy my". Zostań liderem i rozpocznij karierę w CBRE, największej na świecie firmie doradczej i inwestycyjnej, działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.
Kategoria: Wiadomości
19.05.2014
Chciałbyś poznać kulisy zarządzania finansowego nieruchomościami, dowiedzieć się, na czym polega praca w obszarze audytu wewnętrznego lub rozpocząć swoją przygodę w obszarze księgowości klienckiej? Jeszcze w maju (terminy zobacz poniżej!) możesz dowiedzieć się, jak wykorzystać swoje kompetencje, rozpoczynając karierę w międzynarodowej organizacji, jaką jest CBRE Corporate Outsourcing – centrum usług wspólnych, świadczące usługi biznesowe dla CBRE, jednej z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu „Fortune” oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s.


Poznaj CBRE Corporate Outsourcing


CBRE Corporate Outsourcing to centrum usług wspólnych (ang. shared service centre, w skrócie: SSC) globalnej organizacji CBRE, nagrodzonej w 2014 roku przez prestiżowy magazyn "Fortune" w rankingu Most Admired Companies 2014. Wysoka pozycja CBRE to potwierdzenie najlepszych praktyk w zakresie jakości oferowanych usług, zarządzania personelem oraz innowacją. W kulturę organizacyjną firmy wpisują się takie wartości, jak szacunek, uczciwość i dążenie do doskonałości. CBRE cechuje również dynamiczny rozwój, o czym świadczą początki CBRE CO w Warszawie. Centrum biznesowe powstało w 2008 roku, a jego jedynym pracownikiem na początku była Barbara Huss-Kaniewska, Senior Managing Director w CBRE CO , nagrodzona za swoje osiągnięcia w 2013 roku tytułem Business Centre Manager of the Year – Shared Services przez Biznes Polska Media. Profesjonalizm oraz spójna wizja z pewnością wpłynęły na sukces firmy – obecnie w warszawskim biurze pracuje prawie 300 profesjonalistów, których pasja oraz wiedza przekłada się na wysoką reputację firmy.


Jedna organizacja – spektrum możliwości


Dołączając do CBRE CO, masz szansę na ciekawą karierę na stanowiskach księgowych, analitycznych czy audytorskich:
  • w Dziale Administracji Danych, który zarządza danymi zawartymi w umowach najmu oraz w innych dokumentach związanych z daną nieruchomością;
  • w Dziale Księgowości Klienckiej, gdzie specjaliści odpowiadają za zarządzanie finansowe nieruchomości wchodzących w skład portfela klientów CBRE w regionie EMEA; na ten dział składają się cztery zespoły: zobowiązań, należności i dwa analityczne, które zajmują się opłatami wspólnymi i księgowymi;
  • w Dziale Księgowości Klienckiej (dla linii biznesowej facilities management), który księguje faktury kosztowe podmiotów dostarczających usługi z zakresu obsługi nieruchomości klientów CBRE; również ten dział dzieli się na zespoły odpowiedzialne za zobowiązania i płatności, należności oraz analizę;
  • w Dziale Księgowości Korporacyjnej, obsługującej klientów wewnętrznych, czyli spółki CBRE w różnych krajach Europy;
  • w Dziale Audytu Wewnętrznego, który wspiera kluczowe działania firmy w zakresie Systemu Zarządzania Jakością poprzez monitoring i weryfikację zgodności działania z wewnętrznymi procesami biznesowymi.
Poza aspektem specjalistycznym liczy się również wymiar globalny pracy. Organizacja CBRE w regionie EMEA jest obecna w 41 krajach.

– Pracuję w CBRE od ponad dwóch lat. Jestem odpowiedzialna za kilku klientów i w zależności od klienta używam innego języka obcego. Moim ojczystym językiem jest rosyjski i rumuński, mówię płynnie po francusku, angielsku i polsku, porozumiewam się w języku hiszpańskim i ukraińskim oraz umiem czytać włoski, serbski i chorwacki. CBRE to międzynarodowa korporacja – to idealny punkt startowy dla mojej kariery. Mogę wykorzystywać moje umiejętności i na co dzień korzystać ze znajomości języków obcych w pracy. Zdecydowanie kocham moją pracę – i to jest prawda – mówi Victoria Porębska, Supervisor w Dziale Data Management.

CBRE CO stwarza zatem miejsce pracy, w którym można wykorzystać znajomość języków obcych. Bardzo ważna jest jednak przede wszystkim znajomość języka angielskiego, sprawdzana podczas procesu rekrutacyjnego, umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość programu Excel.

Idealny punkt startowy w karierze oznacza w tym wypadku jeszcze jedno – CBRE dba o rozwój swoich pracowników i odpowiedzialnie zarządza ich karierą.

– Pracuję w CBRE od ponad czterech lat. Ścieżkę kariery w firmie rozpoczęłam na stanowisku księgowej w Dziale Facilities Management, następnie zostałam promowana do roli Supervisora zespołu. Półtora roku temu urodziłam dziecko i po powrocie z urlopu macierzyńskiego objęłam stanowisko Managera ds. Operacyjnych Działu Facilities Management. Moja kariera w CBRE jest najlepszym przykładem na to, jak kobiety mogą pogodzić karierę zawodową z posiadaniem rodziny – dodaje Emilia Włoczewska, Operations Manager w Dziale Facilities Management Client Accounting.

Jeżeli posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, lubisz pracę zespołową, znasz języki obce i nie boisz się wyzwań, zwiąż swoją przyszłość zawodową z CBRE CO. Najpopularniejsze stanowiska, na które warszawskie biuro prowadzi rekrutację to:
Poza stanowiskami specjalistycznymi masz również szansę na rozpoczęcie praktyk w:
Czeka na Ciebie kariera w międzynarodowym środowisku pracy i zespół złożony z młodych i pełnych energii ludzi.

Spotkaj się z naszym pracownikiem w ramach akcji CBRE Corporate Outsourcing meets Talent!, podczas której chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości rozpoczęcia kariery w naszej firmie.


Miejsce i data spotkań:


Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (22 maja)
Poznaj szczegóły »
Wydział Zarządzania  Politechniki Warszawskiej (26 maja)
Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie (27 maja)
Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego (28 maja)
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego (29 maja)

Feel invited!

Zobacz również