Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dyrektorzy finansowi zjadą się do Rzeszowa

14 maja 2015 roku w Rzeszowie odbędzie się kolejne prestiżowe spotkanie dla CFO, które jest częścią ogólnopolskiego cyklu pięciu kongresów dyrektorów finansowych. Finał nastąpi w Warszawie, kiedy to zostanie rozstrzygnięta jubileuszowa, X edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku.
Kategoria: Wiadomości
12.05.2015

Cykl spotkań dyrektorów finansowych oraz konkurs Dyrektor Finansowy Roku jest inicjatywą niekomercyjną, powstałą we współpracy podmiotów: Stowarzyszenie ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes – wiodący ubezpieczyciel transakcji i należności handlowych oraz magazyn biznesowy "Forbes". W zamyśle organizatorów jest zaaranżowanie miejsca i czasu dla merytorycznej dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy osobami, które w sposób profesjonalny prowadzą finansową politykę firm w Polsce.

Zobacz oferty pracy na stanowisku dyrektor finansowy »

Na uroczystości, organizowanej w rzeszowskim hotelu Hilton Garden Inn, spotkają się dyrektorzy finansowi polskich przedsiębiorstw funkcjonujących głównie w obrębie województw: podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego oraz małopolskiego. W trakcie prezentacji oraz paneli dyskusyjnych, eksperci wspólnie przedstawicielami biznesu, będą dyskutować o wyzwaniach w takcie codziennej pracy działu finansowego oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian w sposobie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Poruszone zostaną tematy: ryzyko podatkowe oraz karne dyrektorów finansowych w związku z dokumentowaniem, ewidencjonowaniem i rozliczaniem podatku od towarów i usług, jak zarządzać wartością firmy i budować przewagę konkurencyjną w konfrontacji z rzeczywistością prawno-podatkową, korytarze handlowe – perspektywa krótko i długoterminowa, jak wykorzystać szanse pojawiające się ze strony rynków wschodzących, jak efektywnie zarządzać środkami pieniężnymi w firmie, instrumenty finansowania wzrostu – jak wykorzystać nadarzającą się szansę, CFO: strateg, innowator, czy strażnik biznesu – ekspansja firmy w realiach zmieniającego się otoczenia rynkowego, pracownik działu finansów – sprawny analityk czy partner dla biznesu, równowaga między wewnętrznym i zewnętrznym finansowaniem rozwoju. Gościem specjalnym lokalnych kongresów jest prof. dr hab. Witold Modzelewski, Profesor Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prezes Instytutu Studiów Podatkowych.

Zobacz oferty pracy na stanowisku dyrektor finansowy »

Spotkanie w Rzeszowie (14 maja) to czwarte i ostanie lokalne spotkanie dla finansistów, odbywające się w ramach cyklu pięciu kongresów dyrektorów finansowych. Uroczysta gala Konkursu Dyrektor Finansowy Roku, wieńcząca cykl kongresów, odbędzie się w Warszawie w dniu 23 września. Wówczas zostaną ogłoszeni laureaci jubileuszowej, X edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach: Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł. lub zatrudnienie do 250 osób) oraz Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł. lub zatrudnienie powyżej 250 osób).

Szczegółowe informacje o Konkursie oraz Kongresach, dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Zobacz również