Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Konkurs Wiedzy o Finansach i Rachunkowości. Wygraj szkolenia ACCA, CIMA lub CFA

Konkurs przeznaczony jest dla osób pracujących w rachunkowości i finansach lub dopiero planujących swoją przyszłość zawodową w tych obszarach.
Kategoria: Wiadomości
10.04.2012

Nagrody pomogą zwycięzcom wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Organizatorzy i Partnerzy ufundowali: kupony szkoleniowe ACCA, CIMA i CFA, płatny staż, konsultacje w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej i autoprezentacji, książki o tematyce biznesowej oraz pamiątkowe gadżety.


- Międzynarodowe kwalifikacje zawodowe ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) oraz CFA (Chartered Financial Analyst) to propozycja dla osób, które już są lub aspirują, by wkrótce zostać menedżerami średniego lub wyższego szczebla w obszarze finansów i rachunkowości. W Wielkiej Brytanii i Irlandii zdobycie tych kwalifikacji to już warunek uzyskania pracy na stanowisku decyzyjnym w finansach. W Polsce to jeszcze cecha wyróżniająca, która pozwala obejmować szczególnie eksponowane stanowiska. Należy jednak oczekiwać, że ogólny trend wśród pracodawców będzie taki jak na wyspach. Celem konkursu jest promocja tych kwalifikacji zawodowych wśród osób zainteresowanych karierą w finansach i rachunkowości oraz danie szansy tym najlepszym na rozpoczęcie ACCA, CIMA lub CFA  - mówi Katarzyna Misiak z BPP Professional Education.


Jak można wziąć udział w konkursie?


W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach od 27 marca do 17 maja 2012 odwiedzi stronę www.bpp.pl i odpowie na pytania konkursowe. Konkurs składa się z 20 pytań, które pozwolą uczestnikom sprawdzić swoją wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, międzynarodowych kwalifikacji zawodowych oraz wykazać się kreatywnością podczas odpowiedzi na pytania związane z ich rowojem zawodowym.


 

Organizator Partnerzy główni konkursu
BPP Trend KarierawFinansach.pl

 

Partnerzy medialni konkursu

Zobacz również