Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nadaj kierunek swojej karierze. Ruszają Drogowskazy Kariery 2014

Jeżeli Twoja przyszłość zawodowa nie jest Ci obojętna, chcesz się rozwijać i świadomie kształtować swoją ścieżkę kariery, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Już 24 marca startuje Ogólnopolski Program Edukacyjny – Drogowskazy Kariery.
Kategoria: Wiadomości
04.03.2014
Niezależne Zrzeszenie Studentów już po raz siódmy zaprasza do udziału w Drogowskazach Kariery – cyklu bezpłatnych szkoleń zawodowych (o tematyce ekonomicznej, finansowej i technicznej) oraz warsztatów z umiejętności miękkich (np. negocjacje i komunikacja). Zostaną one poprowadzone przez specjalistów z renomowanych firm, takich jak Deloitte, Ferrero, Grant Thornton, Makro Cash and Carry czy Jerónimo Martins. To nie wszystko – Drogowskazom towarzyszyć będzie promocja ofert pracy, praktyk i staży w największych polskich i zagranicznych firmach.

Wydarzenia w ramach Programu  odbędą się na 23 uczelniach w 11 ośrodkach akademickich: Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie i Wrocławiu.  

Już teraz zadbaj o swoją przyszłość! Zapisy na warsztaty odbędą się za pośrednictwem strony internetowej www.drogowskazykariery.pl i ruszą 17 marca. 

Udział w warsztatach i szkoleniach w ramach Drogowskazów Kariery jest niepowtarzalną szansą na to, aby znacząco podnieść swoją wartość w oczach pracodawców oraz zauważalnie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Dzięki doskonałej znajomości potrzeb studentów, oferta merytoryczna Programu jest ściśle dopasowana do ich potrzeb oraz ukierunkowana na rozwój kompetencji trudnych do ukształtowania na uczelni.

Tegoroczna edycja rozpocznie się 24 marca debatą "Patriotyzm gospodarczy - Made in Poland", w której udział wezmą przedstawicie polskich innowacyjnych i prężnie działających firm, które odniosły sukces zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Nowością w ramach programu Drogowskazy Kariery jest konkurs na najlepszy studencki start-up "Odkrycie Rynku 2014". Misją konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród studentów poprzez wyróżnienie najciekawszych inicjatyw studenckich ostatnich lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną te pomysły biznesowe, które cechują się największą innowacyjnością i efektywnością. Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas uroczystej Gali Finałowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Bądź na bieżąco z tym, co się  dzieje w Twoim mieście!

Zapraszamy na stronę internetową programu: www.drogowskazykariery.pl.

Zobacz również