Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Twoje Szersze Spojrzenie na karierę z Shell

Chcesz, aby Twoja kariera ponownie nabrała rozpędu? Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz wykorzystać swoją wiedzę i kompetencje w międzynarodowych projektach? Przeczytaj wywiady z ekspertami Shell Business Operations i poszerz swoje horyzonty zawodowe.
Akcja redakcyjna: Szersze spojrzenie
Kategoria: Wiadomości
14.03.2016

Sektor nowoczesnych usług biznesowych tworzą nie tylko pracodawcy, którzy poszukują świeżo upieczonych absolwentów filologii obcych bądź kierunków biznesowych. Coraz częściej – w związku z zaawansowanymi procesami – możliwości dynamicznego rozwoju kariery czekają również na profesjonalistów. Shell Business Operations, centrum działające na skalę globalną dla spółek Shell, to jeden z najlepszych przykładów tego trendu na rynku pracy.

Poniżej prezentujemy rozmowy z przedstawicielami Shell Business Operations, przeprowadzone w ramach cyklu tematycznego Szersze spojrzenie przez redakcję KarierawFinansach.pl. Poznaj tajniki finansowej analizy biznesowej jednej z najbardziej perspektywicznych branż sektora finansowego.

W kierunku analizy. Shell a zaawansowane procesy biznesowe

Wywiad z Martyną Nowakowską-Sosinką, Senior Team Managerem w Shell Business Operations

"Obszar analizy biznesowej potrzebuje wysokiej klasy specjalistów z unikalnymi kompetencjami, wymagającej szerokiej wiedzy z finansów i wyczucia biznesowego. Można by pokusić się o stwierdzenie, że są to stanowiska, które wykraczają poza klasycznie pojęty outsourcing i są de facto bliżej samego biznesu."

 

Kim jest finansowy analityk biznesowy?

Wywiad z Fabio d’Amato, Analitykiem Biznesowym w Shell Business Operations

"Analiza biznesowa obejmuje bardzo szerokie spektrum zagadnień, dlatego od analityków oczekuje się przede wszystkim zrozumienia zasad funkcjonowania biznesu, przedsiębiorstwa i konkretnej branży. Finansowy analityk biznesowy przekracza kompetencje analityka finansowego."

 

Shell Business Operations stawia na kwalifikacje zawodowe

Wywiad z Martyną Nowakowską-Sosinką, Senior Team Managerem w Shell Business Operations

"W naszej organizacji stawiamy na talenty i wspieramy naszych pracowników w rozwoju ich kompetencji. Bez takiego wsparcia nie moglibyśmy mówić o dojrzałej organizacji, dlatego każdy z naszych pracowników może liczyć na indywidualny plan rozwoju zawodowego, tzw. assessment plan."

 

Rola komunikacji w analizie biznesowej

Wywiad z Magdaleną Kotułą oraz Mariuszem Capigą, ekspertami odpowiedzialnymi m.in. za sprawozdawczość finansową w Shell Business Operations

"Efekty naszej pracy przekazujemy osobom zarządzającym, często w postaci prezentacji zawierającej zarówno liczby, komentarze, jak i odpowiednią formę graficzną."

 

 

"Pracując na danych, głównie finansowych, staramy się prześledzić i zrozumieć działalność danej spółki, co wydarzyło się w danym okresie i jak wpływały na nią czynniki makroekonomiczne."

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Shell Business Operations?

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również