Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Okiem eksperta

Akcja redakcyjna: Okiem eksperta

Wiadomości
Twój rozwój jest w Twoich rękach. Historia księgowego
Andrzej Kłosowski, Team Coordinator PtP w Getinge SSC opowiada o tym, jak przebiegała jego kariera, a także o różnych możliwościach rozwoju, które otwierają się przed pracownikami centrum, które podlega ciągłej zmianie.

Opublikowane: 07.11.2022
Autor: Andrzej Kłosowski

Wiadomości
Okiem eksperta. Praca w outsourcingu kadr i płac
Przeczytajcie wywiad z Justyną Danko-Ożgą, managerką w dziale usług kadrowo-płacowych w Mazars, a dowiecie się, dlaczego praca w outsourcingu kadr i płac może być ciekawą ścieżką kariery.

Opublikowane: 24.10.2022
Autor: Redakcja

Wiadomości
W pracy w finansach nie wieje nudą. 4 historie księgowego
Praca w finansach to nie tylko faktury, pliki excelowe i pieniądze. To przede wszystkim ludzie. Poznaj historie z pracy Kamila, Team Coordinatora OTC w Getinge SSC, które odczarują wizerunek branży finansowej.

Opublikowane: 13.10.2022
Autor: Kamil Piwowar

Wiadomości
Staż w Getinge SSC. Kilka podstawowych informacji
Specjaliści z działu OTC przedstawiają propozycję stażu w Getinge SSC. Sprawdźcie, dlaczego praca w tym obszarze w międzynarodowej firmie może być atrakcyjną ścieżką kariery.

Opublikowane: 06.10.2022
Autor: Paulina Kukulska, Kamil Piwowar

Wiadomości
Technologia w służbie biznesu. O tym, jak ważne jest, żeby ogon nie machał psem
Świat rozwija się w tak ekspresowym tempie, że pewnych zmian nie jesteśmy w stanie nawet zauważać. Nowoczesne technologie służą nam na co dzień praktycznie w każdej dziedzinie życia, także w zarządzaniu finansami.

Opublikowane: 23.02.2022
Autor: Michał Wylon

Wiadomości
3 nowe zawody prawnicze: Compliance Officer, AML Officer i IOD
Dynamiczne zmiany, którym podlegają przepisy prawa prowadzą do tego, że na rynku pracy pojawia się wiele nowych specjalności. O tym, jakie ścieżki kariery stoją otworem przed prawnikami opowiada Jarosław Hein, Partner w Rödl & Partner.

Opublikowane: 16.12.2021
Autor: Jarosław Hein

Wiadomości
Pierwsze kroki w Fund Accounting. Kilka ważnych informacji na początek
O tym, jak rozpocząć karierę i osiągnąć sukces w coraz dynamiczniej rozwijającej się branży księgowości funduszy rozmawiamy z Magdaleną Nyczaj, Assistant Vice President w HedgeServ.

Opublikowane: 02.12.2021
Autor: Karolina Zdunowska

Wiadomości
Jak skutecznie rozwijać produkt na wielu rynkach?
“Nie ma nic stałego oprócz zmiany” – parafraza stwierdzenia Heraklita z Efezu syntetycznie daje odpowiedź, w jaki sposób skutecznie rozwijać produkt na globalnym rynku. O tym, co trzeba zrobić, żeby ten cel osiągnąć opowiada Krzysztof Mendelowski z Comarch. 

Opublikowane: 18.11.2021
Autor: Krzysztof Mendelowski