Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Okiem eksperta

Akcja redakcyjna: Okiem eksperta

Wiadomości
Praca w ROCKWOOL GBS – poznaj historię Marka Szywały
Jak pogodzić rolę Service Managera z Treasury Managerem? Czym jest Continuous Improvement i jak wpływa na organizację? W wywiadzie opowiedział nam o tym Marek Szywała, który w ROCKWOOL GBS pracuje od ponad 6 lat.

Opublikowane: 12.09.2023
Autor: Sylwia Zając

Wiadomości
Współpraca na styku działów, czyli rola finance business partnera w firmie
Liderzy organizacji potrzebują wewnętrznego doradztwa biznesowego opartego o solidną analizę finansową. Szymon Kmiecik, dyrektor departamentu kontrolingu i partnerstwa biznesowego w UNIQA, opowiada o tym, jaką rolę pełni finance business partner w firmie.

Opublikowane: 20.07.2023
Autor: Wiktoria Jackowska, Szymon Kmiecik

Wiadomości
Okiem ekspertki. Rozwój w dziale należności
Indywidualnie skrojona ścieżka kariery w finansach? Tak, to jest możliwe! Agata Pająk, dyrektorka działu accounts receivable w McCormick, opowiada o tym, czym zajmuje się dział należności w księgowości i jakie daje możliwości rozwoju zawodowego.

Opublikowane: 13.07.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Wiadomości
Jaką rolę odgrywa dział procurement w organizacji?
Najważniejszą rolę w dziale zakupów pełnią ludzie, którzy te procesy wypełniają i realizują – mówi Agnieszka Zagała, sourcing domain lead w Capgemini Polska. Jak wygląda praca w dziale procurement i jakie kompetencje są tam kluczowe? Przeczytaj wywiad.

Opublikowane: 04.07.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Kontroling przyszłości okiem ekspertki
Współcześnie firmy mierzą się z wyzwaniem w związku z ilością danych finansowych. Konieczne stało się dostarczenie przejrzystych informacji służacych do podejmowania decyzji. Dominika Jończak, team coordinator w zespole kontrolingu w Getinge SSC, opowiada o tym, jak Getinge buduje nowoczesny dział kontrolingu w Krakowie.

Opublikowane: 22.06.2023
Autor: Dominika Jończak

Wiadomości
Okiem ekspertki. Praca w korporacji po zmianie branży
Czy warto przebranżowić się i rozpocząć pracę w finansach? Martyna Kaźmierska, Supervisor w dziale Payment Factory w DSV ISS, opowiada o tym, jak podjęła decyzję o zmianie zawodu z logopedy na księgową, o swoich pierwszych krokach w firmie oraz o dalszym rozwoju w jej szeregach.

Opublikowane: 06.04.2023
Autor: Martyna Kaźmierska

Wiadomości
Twój rozwój jest w Twoich rękach. Historia księgowego
Andrzej Kłosowski, Team Coordinator PtP w Getinge SSC opowiada o tym, jak przebiegała jego kariera, a także o różnych możliwościach rozwoju, które otwierają się przed pracownikami centrum, które podlega ciągłej zmianie.

Opublikowane: 07.11.2022
Autor: Andrzej Kłosowski

Wiadomości
Okiem eksperta. Praca w outsourcingu kadr i płac
Przeczytajcie wywiad z Justyną Danko-Ożgą, managerką w dziale usług kadrowo-płacowych w Mazars, a dowiecie się, dlaczego praca w outsourcingu kadr i płac może być ciekawą ścieżką kariery.

Opublikowane: 24.10.2022
Autor: Redakcja