EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-07-12
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Kontroling
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Specjalistka/Specjalista ds. Kontrolingu Finansowego

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Dołącz do naszego zespołu Core Business Services (CBS), a pomożesz w realizacji ważnych funkcji, dzięki którym nasza organizacja działa sprawnie. Jako Specjalista w CBS będziesz współpracować z zespołami dostarczając wiedzę, zasoby i narzędzia, które pomagają EY zapewniać wyjątkową jakość usług.

Dołączając do zespołu Finansowego będziesz wspierać efektywne prowadzenie biznesu.

Twoje główne zadania:

  • monitorowanie fakturowania i spłat należności działu Tax, Law,
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz,
  • gromadzenie dokumentacji oraz informacji niezbędnych do realizacji zadań,
  • wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu finansowego.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • umiejętności analityczne,
  • biegła znajomość MS Office, głównie Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Dodatkowym atutem będzie:

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,
  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań,
  • zdolność organizowania czasu i miejsca pracy.

Kogo szukamy:

Szukamy osób przedsiębiorczych i ambitnych, które cechuje pewność siebie. Kluczowe dla nas kompetencje to umiejętność pracy w zespole, ale również otwartości na kontakty z biznesem.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.