Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-08-20
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT
Programista SQL/ETL

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość technologii informatycznych i narzędzi w zakresie rozwiązań DWH,
  • Dobra znajomość zagadnień architektonicznych DWH (denormalizacja, metadane, modelowanie danych itp.),
  • Dobra znajomość programowania SQL (procedury wbudowane, funkcje, triggery itp.),
  • Umiejętność analizy danych źródłowych,
  • Umiejętność tworzenia oraz optymalizacji procesów ETL,
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi ETL i technologii big data będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Główne obowiązki:

  • Udział w projekcie implementacji hurtowni danych w zakresie tworzenia, optymalizacji i monitorowania:
    - procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL),
    - skryptów i procedur utrzymaniowych środowiska DWH.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole entuzjastów z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek, kartę MultiSport i wiele innych,
  • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie.
Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.