Temat tygodnia
- zobaczcie, co zrobić, żeby handlować na największych rynkach świata, nie inwestując własnych pieniędzy.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2019-08-23
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski
Data aktualizacji: 2019-08-23
Analityczka/Analityk w Zespole Śledczej Analizy Danych
Zespół Śledczej Analizy Danych wykrywa i zapobiega nadużyciom, nieprawidłowościom i nieefektywnościom wykorzystując zaawansowane metody analityczne w połączeniu z wiedzą biznesową największego polskiego zespołu Forensics. Analizujemy dane z systemów finansowo księgowych, CRM, magazynowych, logów systemowych, wyciągów bankowych, lokalizacji GPS itp. Pracujemy dla klientów z różnych branż, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Szukamy innowacyjnych metod analitycznych, które pozwolą skuteczniej wykrywać i zapobiegać nadużyciom.
 

Możliwości, jakie na Ciebie czekają: 

 
Udział w projektach analitycznych pozwoli Ci na pracę w gronie profesjonalistów, na co dzień wykorzystujących narzędzia takie jak SQL Server, PostgresSQL, Python, R, Tableau, Spotfire. Będziesz uczestniczyć w pełnych cyklach projektowych, od pozyskania i weryfikacji danych, poprzez analizę i wnioskowanie, ażdo wizualizacji i raportowania. Rozwiniesz nie tylko techniczne umiejętności, ale poznasz również kontekst merytoryczny i biznesowy realizowanych projektów, co przełoży się na rzeczywiste wykorzystanie wyników prac analitycznych przez zespół śledczy. Wyniki Twojej pracy będą bezpośrednio wpływać na decyzje biznesowe naszych klientów.
 

Twoje główne zadania:

  • Analiza danych oraz przedstawienie wyników z wykorzystaniem SQL, języków programowania oraz narzędzi do wizualizacji
  • Rozwój i automatyzacja procesów analitycznych w ramach realizowanych projektów

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych
  • Od 2 do 5 lat doświadczenia na stanowisku wymagającym pracy z danymi (w tym metodami wymagającymi pisania kodu)
  • Mile widziana znajomość języka skryptowego, narzędzi do wizualizacji danych, doświadczenie we wdrażaniu lub w pracy z systemami finansowo – księgowymi, rozwiązań wspomagających realizację projektów analitycznych (JIRA, GIT), rozwiązań Big Data
  • Wykształcenie wyższe (kierunki ścisłe: metody ilościowe, ekonometria, studia inżynierskie, matematyka i pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego 

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.