Michael Page
Data aktualizacji: 2020-01-10
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC, Analiza, Human Resources

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Starszy Specjalista ds. Wynagrodzeń i Analiz HR

Wrocław34662_MP_PL

Dla naszego klienta - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy - w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Starszego Specjalistę ds. wynagrodzeń i HR.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
Opis stanowiska
  • Wspieranie tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych przeglądów biznesowych;
  • Ścisła współpraca z zespołem analityków w celu uzupełniania i poszerzania zakresu raportowania;
  • Przygotowywanie zestawień danych w celu odzwierciedlenia kluczowych wskaźników związanych z zarządzaniem i podejmowaniem decyzji biznesowych;
  • Poprawianie i automatyzacja standardowych procesów raportowania;
  • Stosowanie odpowiednich technik do zbierania, porządkowania i analizowania danych;
  • Zarządzanie procesem zbierania danych i udoskonalanie istniejących źródeł danych;
  • Opracowanie koncepcji oraz wdrożenie HR dashboards oraz HR KPI;
  • Planowanie, monitorowanie oraz przedstawianie rekomendacji w zakresie budżetu.
Profil kandydata
  • Doświadczenie w analizowaniu dużej ilości danych oraz w komunikowaniu ich kluczowym partnerom w organizacji;
  • Doświadczenie w analizowaniu i zestawianiu danych (zaawansowane umiejętności w zakresie excel);
  • Doświadczenie w mapowaniu danych w zakresie kluczowych technologii HCM jak PeopleSoft;
  • Umiejętności precyzyjnego testowania i oceny jakości danych pod kątem zgodności i dokładności;
  • Doświadczenie w zakresie analizy niestrukturyzowanych danych i ich obróbki z użyciem odpowiednich narzędzi i technik;
  • Umiejętności efektywnej współpracy z innymi.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista