mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-08-22
Doradca Klienta Biznesowego
Nr ref. RKO/117/0819
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/117/0819

lokalizacja: Warszawa - Ursynów

forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo (1,5 roku z możliwością przedłużenia)

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu małych firm,
  • Kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy,
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta,
  • Edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji,
  • Prowadzenie akcji promocyjnych oraz budowanie pozycji rynkowej mBanku.

Potrzebne Ci będzie:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie, marketing, prawo),
  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz w pozyskiwaniu klientów,
  • Znajomość produktów bankowych kierowanych do klienta biznesowego,
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej,
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Poziom stanowiska
Specjalista