mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-16
Doradca klienta biznesowego
Nr ref. RKM/044/0819
Kraków, małopolskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Kraków, nr referencyjny: RKM/044/0819

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych firm oraz klientów indywidualnych
  • kompleksowa obsługa firm w zakresie sprzedaży produktów bankowych i niebankowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów oraz zdolności kredytowej firmy
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Potrzebne Ci będzie:

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla firm oraz klientów indywidualnych
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • pożądane doświadczenie w zakresie zarządzania portfelem klientów (cross-sell)
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych)
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (formy prowadzenia działalności, formy opodatkowania, sprawozdawczości)
  • wiedza o lokalnym rynku i konkurencji
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu/usługi, nawiązywania i utrzymywania relacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na cel i rezultat, inicjatywa i dynamizm w działaniu, samodzielność, systematyczność