Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta
W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:
Konsultant w Zespole Rozliczeń Zagranicznych w Departamencie Operacji
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.:

Główne zadania:

  • Obsługa wysyłanych i otrzymywanych przelewów zagranicznych oraz związanych z nimi czynności dodatkowych (np. korespondencja wyjaśniająca, księgowania)
  • Back-office'owa obsługa Western Union (uzgodnienia, rozliczenia, korespondencja)
  • Prowadzenie korespondencji w języku angielskim i polskim z bankami krajowymi, zagranicznymi i Western Union w zakresie realizowanych transakcji

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w prowadzeniu rozliczeń zagranicznych (mile widziane w instytucji finansowej)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Znajomość pracy w aplikacjach służących do procesowania przelewów, prowadzenia korespondencji SWIFT i realizacji zadań księgowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.