mBank S.A.
Data aktualizacji: 2019-09-19
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Od nas dostaniesz:

Umowę o pracę
bez okresu
próbnego
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Rozbudowany system adaptacyjny Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Osobisty ekspert online / Menedżer relacji
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: RKO/125/0819

lokalizacja: Centrum Doradcze (AC), Warszawa, ul. Domaniewska

Twoje zadania:

  • budowanie długofalowych relacji z klientami w ramach własnego portfela Klientów zamożnych
  • realizacja wyznaczonych planów biznesowych
  • ocena potrzeb i potencjału klientów oraz wybór odpowiedniej strategii współpracy
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów
  • budowanie pozycji rynkowej mBanku

Masz to COŚ?:

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta lub doświadczenie w pracy z klientami  zamożnymi/ firmowymi
  • dobrą organizację pracy, konsekwencję i dynamizm w działaniu
  • umiejętność pracy w grupie, umiejętność realizacji zadań pod silną presją czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe lub status studenta
  • dodatkowym atutem będzie znajomość specyfiki rynku klientów zamożnych